App Store Google Play

Мешканці Дніпра вийшли на мітинг проти платної парковки, яку втулили в дворі будинку

17.03.2019 13:00
Мешканці Дніпра вийшли на мітинг проти платної парковки, яку втулили в дворі будинку

Вчора, 16 березня, мешканці одного із будинків на проспекті Героїв вийшли на мітинг проти платної парковки, яка раптово з'явилася посеред двору багатоповерхівки. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інформатор.

Як зазначається, нещодавно у двір будинку привезли "будку", в якій мав би сидіти охоронець за збирати плату з парковку з водіїів.

"Вчора до нас привезли цю будку. Пізніше ми з'ясували, що якийсь Руслан виграв на аукціоні землю під нашими будинками і вирішив зробити тут платну парковку. Ми проти цього, тому зібралися тут, щоб вирішити дане питання. Намагалися спілкуватися з Русланом, але він реагував агресивно", - розповів один з мітингарів.

Громадяни запитали в КП "Благоустрій" чи знають вони про міні-МАФ. У відповідь комунальники запевнили, що нічого не знають про парковку і прислали техніку, яка забрала "будку" з двору.

У свою чергу, підриємець який начебто переміг на аукціоні й хоче збирати гроші з водіїв, запевнив що робив все по правилам.

"Так, тут і так була парковка, але машини ж охороняти потрібно? Потрібно. Ми попередньо опитували жителів прилеглих будинків і близько 50 осіб підписали документ, в якому погоджуються на платну парковку. Зараз на мітинг вийшли 30 осіб, які погрожують і заважають мені вести комерційну діяльність", - сказав Руслан.

Він також повідомив, що переміг у тендері від "Міськавтопарку" і має усі права на здійснення своєї діяльності.

Втім, наразі платної парковки у дворі немає і місцеві мешканці можуть бути спокійними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...