App Store Google Play

Фірми з орбіти Дубинських відремонтують житлові будинки у Дніпрі

17.03.2019 19:00
Фірми з орбіти Дубинських відремонтують житлові будинки у Дніпрі

Департамент житлового господарства Дніпровської міської ради провів шість тендерів на ремонти під'їздів та сантсистем у житлових будинках міста. Усі закупівлі виграли фірми з орбіти братів Дубинських, які загалом освоять 16,6 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платформу громадського контролю держзакупівель Dozorro.

Ремонт чотирьох під'їздів у будинку за адресою Запорізьке Шосе, 60 обійдеться бюджету міста у 3 256 998 грн. За ці кошти підрядник має пошпаклювати та пофарбувати стіни і стелі, фарбування металевих поверхонь, привести до ладу дверні пройоми - усього 72 послуги. Зазначимо, ремонт одного під'їзду виходить 814 тис грн, при цьому він навіть не передбачає заміну вікон. 

Ще 3 517 897 грн витратять на ремонти 15 під'їздів у трьох будинках - проспект Свободи, 213 під'їзди 1-5; вул. Савкіна, 6 під'їзди 4,5,6,8,11,13,14: Запорізьке Шосе, 60 перший, другий та четвертий під'їзди. В цьому випадку схожі роботи, які також передбачають шпаклювання та фарбування стін, коштуватимуть 234,5 тис грн для одного під'їзду.

Реконструкція трьох під'їздів у будинку за адресою вул. Савкіна, 4 вартуватиме 2 196 616 грн, тобто 732,2 тис грн за один під'їзд. Технічне завдання для підрядника практично ідентичне як і у попередніх двох тендерах. Чим обумовлена така різниця у цінах - не зрозуміло.

Усі три тендери виграла одна й та сама фірма - ТОВ "ТЕЛЛОР-ГРУП", яка з початку поточного року отримала 22 перемоги у тендерах Департамент житлового господарства Дніпровської міської ради. За даними Clarity Project підприємство розташоване за адресою вул. Шинна, буд. 22. В свою чергу, єдина фірма, яка знаходиться за цією ж адресою ТОВ "ГРУПА "КАПІТАЛ СТРОЙ", яку пов'язують із відомими кримінальними бізнесменами у Дніпрі братами Дубинськими.

В свою чергу ТОВ "ГРУПА "КАПІТАЛ СТРОЙ" паралельно виграла три тендери на поточний ремонт сантехсистем житлових будинків Дніпра. За 2 604 002 грн фірма має замінити труби у будинках за адресами просп. Слобожанський, 67, Запорізьке шосе, 4, перший, третій та четвертий під'їзди та ж/м Тополя-2,.32. 

Ще 1 645 373 грн витратять на оновлення сантехніки у чотирьох будинках за адресами площа Новокодацька, 8 та 7, вулиця Савкіна, 4 та 8. Заміна труб у будинках за адресами ж/м Тополя-1, 15, корпус 2,3,4,5,6, обійдеться місту у 3 490 518 грн.

Засновниками ТОВ "ГРУПА "КАПІТАЛ СТРОЙ" є Олександр Калинчук та естонська компанія «Транспорт енд Хаагіс», а директором – Ірина Румянцева. Раніше вона була засновником та керівником ТОВ «Містокомбуд», яке входить до сфери впливу братів Леоніда та Володимира Дубінських. З початку 2017 року  ТОВ "ГРУПА "КАПІТАЛ СТРОЙ" виграла тендерів у Департамента житлового господарства ДМР на майже 219 млн грн. 

Зазначимо, що Володимир й Леонід Дубинські почали отримувати багатомільйонні підряди на розбудову ЖКГ Дніпропетровщини ще за Януковича. На сьогодні вони володіють низкою компаніями-прокладками, які сидять на галузі ЖКГ– більше двох десятків ТОВ і кожне висмоктує гроші зі свого напрямку: опалення, прибирання сміття, ремонт ліфтів, будівництво доріг, розчистка русел річок, навіть будівництво стадіонів. Партнером Дубинських називають Геннадія Корбана - бізнес товариша очільника Дніпра Бориса Філатова.

Нагадамємо, ТОВ «Містокомбуд», підконтрольне братам Дубинським, 12 березня повідомило про припинення діяльності. З 2016 року фірма виграла тендерів на суму 488.594.654,51 грн бюджетних коштів.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...