App Store Google Play

Денисенко попереджає: головне у виборах президента - не втратити державність

17.03.2019 11:00
Денисенко попереджає: головне у виборах президента - не втратити державність

Народний депутат України Андрій Денисенко вважає, що найголовніше у виборах президента - не прізвище переможця. Головним у майбутніх виборах є те, щоб вони не були зірвані та відбулися без втручання силових структур з переходом від політичного конфлікту у громадянський. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку парламентаря у Facebook.

На його думку, головною є навіть не чесність та законність виборів, "котрі в нас порушують усі й до яких нам ще рости і рости, щоби відбутися як повноцінна європейська нація". 

Денисенко вважає, що в умовах гібридної війни та миру є дещо важливіше.

"По-перше, щоби вибори президента, не були зірвані і просто відбулися, а президентська гілка влади, яка відповідає за зовнішню політику та оборону, не була делегітимізована на втіху ворогу. А, по-друге, щоби вибори відбулися без сповзання у силові сценарії та переростання політичного конфлікту у громадянський, - зазначив народний депутат.

Саме це є, на його думку, є передумовою виживання держави та її інститутів. І лише за наявності легітимної держави та влади на Україну чекає світле майбутнє та розвиток.

"А буде держава та легітимна влада - і кожен президент, який не хоче перевершити долю Януковича, буде змушений до посилення проєвропейського, проукраїнського курсу, встановлення дедалі цивілізованіших правил гри", - додав Андрій Денисенко.

Раніше повідомлялося, що Народний депутат України Андрій Денисенко зібрав підписи колег під зверненням до уряду, аби нарешті запрацював закон «Про правовий статус осіб, зниклих безвісті», прийнятий у парламенті влітку минулого року.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...