App Store Google Play

«Уявні відстані» від Назара Білика: дніпрянам презентували виставку сучасного мистецтва

16.03.2019 13:30
«Уявні відстані» від Назара Білика: дніпрянам презентували виставку сучасного мистецтва

Учора, 15 березня, у Дніпрі у галереї «Артсвіт» один із найяскравіших митців сучасного українського мистецтва Назар Білик презентував виставку. Проект має назву «Уявні відстані» і, як і в більшості своїх робіт, автор звертається до дослідження внутрішнього світу людини. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Назар Білик – один з найвідоміших скульпторів України. Його ім’я відоме не лише в українському культурному середовищі, а й за кордоном.

За словами автора, це проект про стосунки та про здатність усіх нас бачити один одного без власних надбудов, тобто справжніми.

Експонати розповідають нам про близькість. Про те, наскільки сучасний світ, який сповнений технологій, дозволяє нам стати ближче один до одного. Наскільки поєднуються видиме та те, що ми сприймаємо. Усі ці теми дуже глибоко передаються автором і створюють певний діалог з глядачем. 

Простір, що його формує Назар Білик, - є монотипією реальності, її «іншою» стороною. 

«Я працюю з матеріалом як основою реальності, і намагаюся з його допомогою вивчити нематеріальне», - каже автор.

Експозиція виставки складається з різних об’єктів – фотографія автора, рельєф, скульптури та художні композиції. Усі роботи пов’язані з дистанціями та уявними відстанями.

Цікавим є також те, що за допомогою рідкого пластику митець покрив скульптури людей, прототипами яких стали реальні знайомі та друзі Назара. І це докорінно змінює їх сприйняття.

 

Виставку можна подивитись з 15 березня по 4 травня у галереї «Артсвіт». Вхід вільний.

 

Фото: Ольга АНДРОСОВА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...