App Store Google Play

«Уявні відстані» від Назара Білика: дніпрянам презентували виставку сучасного мистецтва

16 Березня 13:30
«Уявні відстані» від Назара Білика: дніпрянам презентували виставку сучасного мистецтва

Учора, 15 березня, у Дніпрі у галереї «Артсвіт» один із найяскравіших митців сучасного українського мистецтва Назар Білик презентував виставку. Проект має назву «Уявні відстані» і, як і в більшості своїх робіт, автор звертається до дослідження внутрішнього світу людини. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Назар Білик – один з найвідоміших скульпторів України. Його ім’я відоме не лише в українському культурному середовищі, а й за кордоном.

За словами автора, це проект про стосунки та про здатність усіх нас бачити один одного без власних надбудов, тобто справжніми.

Експонати розповідають нам про близькість. Про те, наскільки сучасний світ, який сповнений технологій, дозволяє нам стати ближче один до одного. Наскільки поєднуються видиме та те, що ми сприймаємо. Усі ці теми дуже глибоко передаються автором і створюють певний діалог з глядачем. 

Простір, що його формує Назар Білик, - є монотипією реальності, її «іншою» стороною. 

«Я працюю з матеріалом як основою реальності, і намагаюся з його допомогою вивчити нематеріальне», - каже автор.

Експозиція виставки складається з різних об’єктів – фотографія автора, рельєф, скульптури та художні композиції. Усі роботи пов’язані з дистанціями та уявними відстанями.

Цікавим є також те, що за допомогою рідкого пластику митець покрив скульптури людей, прототипами яких стали реальні знайомі та друзі Назара. І це докорінно змінює їх сприйняття.

 

Виставку можна подивитись з 15 березня по 4 травня у галереї «Артсвіт». Вхід вільний.

 

Фото: Ольга АНДРОСОВА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...