App Store Google Play

«Уявні відстані» від Назара Білика: дніпрянам презентували виставку сучасного мистецтва

16.03.2019 13:30
«Уявні відстані» від Назара Білика: дніпрянам презентували виставку сучасного мистецтва

Учора, 15 березня, у Дніпрі у галереї «Артсвіт» один із найяскравіших митців сучасного українського мистецтва Назар Білик презентував виставку. Проект має назву «Уявні відстані» і, як і в більшості своїх робіт, автор звертається до дослідження внутрішнього світу людини. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Назар Білик – один з найвідоміших скульпторів України. Його ім’я відоме не лише в українському культурному середовищі, а й за кордоном.

За словами автора, це проект про стосунки та про здатність усіх нас бачити один одного без власних надбудов, тобто справжніми.

Експонати розповідають нам про близькість. Про те, наскільки сучасний світ, який сповнений технологій, дозволяє нам стати ближче один до одного. Наскільки поєднуються видиме та те, що ми сприймаємо. Усі ці теми дуже глибоко передаються автором і створюють певний діалог з глядачем. 

Простір, що його формує Назар Білик, - є монотипією реальності, її «іншою» стороною. 

«Я працюю з матеріалом як основою реальності, і намагаюся з його допомогою вивчити нематеріальне», - каже автор.

Експозиція виставки складається з різних об’єктів – фотографія автора, рельєф, скульптури та художні композиції. Усі роботи пов’язані з дистанціями та уявними відстанями.

Цікавим є також те, що за допомогою рідкого пластику митець покрив скульптури людей, прототипами яких стали реальні знайомі та друзі Назара. І це докорінно змінює їх сприйняття.

 

Виставку можна подивитись з 15 березня по 4 травня у галереї «Артсвіт». Вхід вільний.

 

Фото: Ольга АНДРОСОВА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...