App Store Google Play

Дніпрян запрошують взяти участь у конкурсі дитячого малюнка “Космічні канікули”

16 Березня 16:30
Дніпрян запрошують взяти участь у конкурсі дитячого малюнка “Космічні канікули”

Громадська організація “Асоціація Ноосфера” запустила всеукраїнський конкурс дитячого малюнка на тему “Космічні канікули”. У ньому можуть брати участь діти та підлітки віком від 3 до 17 років. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу громадської організації.

Зазначається, що основна мета конкурсу – привернути увагу української молоді до космічних досліджень і подорожей, а також розвинути дитячу та юнацьку художню творчість.

"У конкурсних роботах ми будемо оцінювати дитячу креативність та візіонерське бачення космічного простору. Віримо, що через малюнок діти можуть більше зацікавитись космосом і наукою, що наближає людство до зірок" – сказав ініціатор конкурсу та засновник ГО “Асоціація Ноосфера” Макс Поляков.

Заявки приймають до 1 квітня 2019 року. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно створити тематичний малюнок і заповнити електронну заявку на офіційному сайті конкурсу. Щодо формату і технік виконання жорстких вимог немає. Головне – створити оригінальний твір, що покаже авторське бачення та художні здібності.

Відомо, що організатори конкурсу оберуть три найкращі малюнки з кожної вікової категорії (3-7, 8-12 та 13-17 років). Всі учасники отримають дипломи, а переможців нагородять творчими призами: художніми наборами, 3D ручками та графічними планшетами. Також один із головних партнерів конкурсу – приватна аерокосмічна компанія Firefly Aerospace – розглядає можливість надіслати малюнки одного з переможців у космос.

Нагородження переможців конкурсу малюнка відбудеться під час міжнародної конференції Noosphere Space Summit 17-18 квітня у Києві. Саміт збирає близько 20 експертів із США, Італії, Японії, Канади, Великобританії, Польщі, Ізраїлю та України, що обговорюватимуть майбутнє та перспективи космічної індустрії. Подія присвячена українському інженеру Юрію Кондратюку, який створив найбільш ефективну орбіту для польоту на Місяць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...