App Store Google Play

Дніпрян запрошують взяти участь у конкурсі дитячого малюнка “Космічні канікули”

16.03.2019 16:30
Дніпрян запрошують взяти участь у конкурсі дитячого малюнка “Космічні канікули”

Громадська організація “Асоціація Ноосфера” запустила всеукраїнський конкурс дитячого малюнка на тему “Космічні канікули”. У ньому можуть брати участь діти та підлітки віком від 3 до 17 років. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу громадської організації.

Зазначається, що основна мета конкурсу – привернути увагу української молоді до космічних досліджень і подорожей, а також розвинути дитячу та юнацьку художню творчість.

"У конкурсних роботах ми будемо оцінювати дитячу креативність та візіонерське бачення космічного простору. Віримо, що через малюнок діти можуть більше зацікавитись космосом і наукою, що наближає людство до зірок" – сказав ініціатор конкурсу та засновник ГО “Асоціація Ноосфера” Макс Поляков.

Заявки приймають до 1 квітня 2019 року. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно створити тематичний малюнок і заповнити електронну заявку на офіційному сайті конкурсу. Щодо формату і технік виконання жорстких вимог немає. Головне – створити оригінальний твір, що покаже авторське бачення та художні здібності.

Відомо, що організатори конкурсу оберуть три найкращі малюнки з кожної вікової категорії (3-7, 8-12 та 13-17 років). Всі учасники отримають дипломи, а переможців нагородять творчими призами: художніми наборами, 3D ручками та графічними планшетами. Також один із головних партнерів конкурсу – приватна аерокосмічна компанія Firefly Aerospace – розглядає можливість надіслати малюнки одного з переможців у космос.

Нагородження переможців конкурсу малюнка відбудеться під час міжнародної конференції Noosphere Space Summit 17-18 квітня у Києві. Саміт збирає близько 20 експертів із США, Італії, Японії, Канади, Великобританії, Польщі, Ізраїлю та України, що обговорюватимуть майбутнє та перспективи космічної індустрії. Подія присвячена українському інженеру Юрію Кондратюку, який створив найбільш ефективну орбіту для польоту на Місяць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...