App Store Google Play

Дніпрян запрошують взяти участь у конкурсі дитячого малюнка “Космічні канікули”

16 Березня 16:30
Дніпрян запрошують взяти участь у конкурсі дитячого малюнка “Космічні канікули”

Громадська організація “Асоціація Ноосфера” запустила всеукраїнський конкурс дитячого малюнка на тему “Космічні канікули”. У ньому можуть брати участь діти та підлітки віком від 3 до 17 років. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу громадської організації.

Зазначається, що основна мета конкурсу – привернути увагу української молоді до космічних досліджень і подорожей, а також розвинути дитячу та юнацьку художню творчість.

"У конкурсних роботах ми будемо оцінювати дитячу креативність та візіонерське бачення космічного простору. Віримо, що через малюнок діти можуть більше зацікавитись космосом і наукою, що наближає людство до зірок" – сказав ініціатор конкурсу та засновник ГО “Асоціація Ноосфера” Макс Поляков.

Заявки приймають до 1 квітня 2019 року. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно створити тематичний малюнок і заповнити електронну заявку на офіційному сайті конкурсу. Щодо формату і технік виконання жорстких вимог немає. Головне – створити оригінальний твір, що покаже авторське бачення та художні здібності.

Відомо, що організатори конкурсу оберуть три найкращі малюнки з кожної вікової категорії (3-7, 8-12 та 13-17 років). Всі учасники отримають дипломи, а переможців нагородять творчими призами: художніми наборами, 3D ручками та графічними планшетами. Також один із головних партнерів конкурсу – приватна аерокосмічна компанія Firefly Aerospace – розглядає можливість надіслати малюнки одного з переможців у космос.

Нагородження переможців конкурсу малюнка відбудеться під час міжнародної конференції Noosphere Space Summit 17-18 квітня у Києві. Саміт збирає близько 20 експертів із США, Італії, Японії, Канади, Великобританії, Польщі, Ізраїлю та України, що обговорюватимуть майбутнє та перспективи космічної індустрії. Подія присвячена українському інженеру Юрію Кондратюку, який створив найбільш ефективну орбіту для польоту на Місяць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...