App Store Google Play

Жителі Авіаторського вимагають створити комфортні умови освіти для їхніх дітей

15.03.2019 16:00
Жителі Авіаторського вимагають створити комфортні умови освіти для їхніх дітей

Вчора, 14 березня, батьки учнів навчального-виховного комплексу №137 провели збори, аби обговорити алгоритм боротьби за право їхніх дітей на доступну освіту. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – НВК №137.

Наразі цей НВК має два корпуси: перший функціонує на ж/м Тополя-3, другий - в смт Авіаторське, на базі колишньої школи №60. Батьки учнів другого корпусу мають неабиякі побоювання, що наразі робиться все можливе, аби цей корпус закрити. Однією з причин називають заяву керівництва НВК, що у їхньому корпусі не буде сформовано десятого класу на наступний навчальний рік.

Мама одного із учнів другого корпусу НВК №137 Ірина Макаренко розповіла: конкретної причини відмови формувати саме тут десятий клас ніхто не називає. Вона наголошує, що вже станом на сьогодні 18 учнів 9-их класів мають намір продовжити навчання у школі.

Занепокоєні батьки звернулися за підтримкою до народного депутата Андрія Денисенка. За словами одного з помічників нардепа, які, на запрошення людей, прийшли на збори, другий корпус НВК №137 функціонує належним чином, але фінансується та забезпечується за залишковим принципом. Тому вони поділяють побоювання батьків, бо, як правило, небажання формувати 10-ті класи є початковим етапом розміреного закриття або припинення існування закладу.

Окрім того, говорять обурені батьки, якщо випускний клас не сформують, їхнім дітям доведеться в ранкову годину пік добиратися з смт Авіаторське на ж/м Тополя-3, до першого корпусу НВК. Оскільки звідти до Дніпра курсує лише два маршрути – 109-ий та 60-ий – це неабиякі незручності і купа витраченого школярами часу на дорогу.

Батьки неодноразово направляли листи до мерії та безпосередньо очільнику Дніпра Борису Філатову, проте отримували звичайні «відписки» у відповідь. Зокрема, Департамент міської ради повідомляє: за відкриття класу несе відповідальність адміністрація НВК №137. Під час зібрання керівництво закладу висловило свою нейтральну позицію, мовляв, хочуть щоб клас був і в Авіаторському, але ніяк не можуть на це вплинути.

Тому люди взяли вирішення питання в свої руки. Після зборів передали колективне звернення народному депутату Андрію Денисенку. Вже сьогодні зранку ініціативна група батьків почала спільну роботу з командою нардепа.

«Спільно пропрацювавши це питання, наразі готуємо ряд звернень у відповідні інстанції, аргументувавши необхідність формування 10-го класу саме в другому корпусі НВК №137. Хочемо зазначити, що, по факту, це вже другий етап ліквідації навчального закладу, адже раніше тут функціонувала повноцінна школа №60. Потім, прикрившись оптимізацією, із самостійного навчального закладу зробили корпус НВК. Наразі бачимо, як гальмується повноцінне функціонування вже корпусу. Тому ми повністю підтримуємо людей, розділяємо їхнє обурення і спільно з ними будемо боротися за гідні умови навчання дітей, які живуть в Авіаторському», - зазначили помічник народного депутата Андрія Денисенка, який взяв це питання на особистий контроль.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...