App Store Google Play

У Дніпрі відбувся круглий стіл, на якому вирішували проблему отримання переселенцями житла

15.03.2019 13:40
У Дніпрі відбувся круглий стіл, на якому вирішували проблему отримання переселенцями житла

Сьогодні, 15 березня, у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл, на якому обговорили стан інтеграції та адаптації внутрішньо-переміщених осіб у Січеславській області. За словами учасників дискусії, нині однією з найбільший проблем, з якою стикаються переселенці, є проблема отримання ними соціального житла, передає Дніпроград із місця події.

"На жаль, ми можемо зробити лише те, що можливо в рамках закону. На сьогодні, вже шостий рік поспіль існує проблема із отриманням переселенцями соціального житла, адже у Законодавстві України, в переліку тих, хто має право отримати соціальне житло переселенців досі немає", - зазначив заступник директора департаменту соцзахисту населення ДніпроОДА Юрій Петренко.

Загалом нині в Україні зареєстровано близько півтора мільйона внутрішньо-переміщених осіб. Найбільша концентрація переселенців, насамперед, на підконтрольних територіях Луганської та Донецької областей, а також у Січеславській, Харківській та Запорізькій областях.

Як повідомила представниця "Українського фонду соціальних інвестицій" Ганна Аладжальян, нині у Січеславській області на фінальному етапі проект з розбудови житла для внутрішньо-переміщених осіб.

"У 2015 році ми вирішили, що спробуємо попрацювати на території, яка розташована не так близько до зони розмежування. Тому з вересня того ж року ми розпочали плідну співпрацю із Дніпропетровщиною. Був конкурс, ми розглядали пропозиції від різних громад, які були готові надати комфортні умови для проживання для переселенців", - розповіла Ганна Аладжальян.

Серед громад-партнерів організації - міста Кам'янське, Павлоград, Вільногірськ, Верхньодніпровськ та село Чумаки Дніпровського району.

Розробляли проект за двома формами. Зокрема, незабаром для переселенців відкриють двері соціальні гуртожитки та повноцінні квартири. Перші об'єкти відкриють у Вільногірську та Павлограді. 

Раніше повідомлялося, що у Павлоградському містечку для переселенців втричі підвищили плату за проживання.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...