App Store Google Play

Студентам Дніпра презентували містичну кінострічку, зняту у зоні відчуження

15 Березня 21:00
Студентам Дніпра презентували містичну кінострічку, зняту у зоні відчуження

Сьогодні, 15 березня, у Дніпровському державному коледжі технологій та дизайну в рамках першого некомерційного туру відбувся показ містичної драми "Брама" спільного виробництва України та США. Презентувала студентам кінострічку заслужена артистка України Ірма Вітовська, які заграла у фільмі головну роль. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

"Під час зйомок я спала три години, їла раз на день, грим був важкий, адже я граю тут жінку на 50 років старшу за мене, ви мене тут не впізнаєте. Фільм складний, але це не дозвілля", - прокоментувала артистка.

Окрім беспосередньо фільму, на заході обговорювали історію українського кінематографу та проблеми, які постають перед ним сьогодні. Крім того, розмовляли про продукти мас-медіа та жанрове різноматіття українських фільмів.

"Лише у минулому році ми вийшли в три прем'єри на місяць. Вони не завжди цікаві й досконалі. У нас є питання по продюсерам, режисурі, яка не дозріла, у нас ще питання до сценаристів, цей фах не був потрібен в Україні, адже якщо немає фільмів, навіщо писати? І тому не все так ідеально. Але є такі зрушення, що я навіть не могла повірити", - зазначила Ірма Вітовська.

Сюжет фільму розгортається у Чорнобильській зоні відчуження, де мешкає родина відлюдників. Головує у ній баба Пріся, яка товаришує з русалками, час від часу поїдає галюциногенні гриби і якось за часів Другої світової війни навіть вбила самотужки цілий загін німців. Загалом картина розповідає про невилікувані досі українські історичні рани.

Раніше повідомлялося, що усього під час туру команда, яка працювала над кінострічкою, відвідала дев'ять маленьких містечок Січеславщини.

Аби отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал та Youtube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...