App Store Google Play

Дніпроводканал закуповує хлор за 30 мільйонів із 50% передплатою

15.03.2019 12:20
Дніпроводканал закуповує хлор за 30 мільйонів із 50% передплатою

КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 18 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Компанія «Алор» реагенту на 29,55 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 126 т регенту VTA Biokat P 500 виробництва австрійської фірми «VTA Austria GmbH» для підвищення біоочистки стічних вод по 235 тис грн. за тонну.

У 2018 році водоканал замовляв його цій фірмі майже по стільки ж – 233 тис грн./т.

За твердженням видання "Наші гроші", у 2018 році «Алор» завозив цей реагент через німецьку «TAM International GmbH» на умовах FCA по $3 500-3 584, або 93 тис-101 тис грн./т. Із ПДВ це становить 112 тис-121 тис грн./т. Ймовірно, ціна не включає вартість доставки по Україні, але вона вдвічі нижча за ціну «Алору» для «Дніпроводоканалу».

Єдиним конкурентом було столичне ТОВ «Ліртон Груп» Світлани Журавльової з Полтавщини зі статутним капіталом 100 грн., яким керує Катерина Темченко. 

Дніпровський «Алор» зі статутним капіталом 1 600 грн. належить Олександру Собку, Тарасу Лютому та Сергію Теслі, який володіє ТОВ «Био-Технологии» з Ольгою Сиротюк.

Переможець не брав участі ні в яких тендерах, крім трьох згаданих «Дніпроводоканалу».

Восени 2018 року «Алор» із «Біо-Технологіями» і своїм єдиним суперником на торішніх торгах водоканалу ТОВ «Дніпро Фарма» Юрія Цибакова згадувались у кримінальному провадженні. Поліція підозрювала, що Департамент охорони здоров’я Дніпровської міськради за змовою з керівниками ЦПСМД у Дніпрі та різними фірмами закуповують ліки і товари медичного призначення за завищеною ціною від ринкової на 30-40%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...