App Store Google Play

В «Батьківщині» називають звинувачення БПП маніпуляцією

14.03.2019 14:40
В «Батьківщині» називають звинувачення БПП маніпуляцією

В місцевому осередку партії «Батькіщина» відповіли на звинувачення представника Блоку Петра Порошенко у провокації проти кандидата в президенти України Петра Порошенко.

Як повідомлялося, протягом останніх днів дніпрянам та мешканцям області дзвонять на мобільні телефони так звані агітатори та пропонують за винагороду проголосувати за діючого президента під час виборів 31 березня.

В БПП заявляють, що підозрюють у таких провокаціях політичну партію "Батьківщина". Нібито раніше з цих же номерів агітували голосувати за кандидата у президенти Юлію Тимошенко. Голова фракції БПП-Солідарність у Дніпровській міській раді Каміль Примаков навіть звернувся із заявою про злочин до правоохоронних органів.

Керівництво «Батьківщини» називає заяви БПП маніпуляцією і спробою прикрити масштабний підкуп, здійснюваний командою БПП у Дніпрі.

«Це однозначно маніпуляція. В нашому місті взагалі важко знайти людей, які б підтримували Порошенко, не кажучи вже про прояви власної ініціативи агітації за нього.

У колег з БПП в усьому завжди винна Тимошенко. Я здивований, як нас досі не звинуватили у розкраданні оборонного бюджету, високих цінах на газ та низький рівень життя, а також в тому, що за останні чотири роки вісім мільйонів людей поїхали з України», - прокоментував заяву Каміля Примакова керівник міського осередку «Батьківщини» Мгер Куюмчян.

Він також нагадав, що про так звану «Петрову тисячу» в народі вже ходять легенди.

«І взагалі, нема чого нам більше робити, як «займатися підкупом  в інтересах Порошенко». Маячня», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...