App Store Google Play

Суд присудив 17 тисяч штрафу заммера, який вимагав 2,5 тисяч доларів хабара за оренду землі для ФОПа

14.03.2019 11:00
Суд присудив 17 тисяч штрафу заммера, який вимагав 2,5 тисяч доларів хабара за оренду землі для ФОПа

Вільногірський міський суд Дніпропетровської області призначив 17 тис грн. штрафу колишньому заступнику міського голови м. Вільногірська з питань діяльності виконавчих органів влади – начальнику управління архітектури, капітального будівництва та ЖКГ Ігорю Яцевичу, який отримав $2,5 тис неправомірної вигоди за допомогу підприємцю в отриманні дозволів на оренду земельних ділянок. 

У січні 2018 року до Яцевича звернувся підприємець, який у Вільногірську хотів взяти в оренду три земельні ділянки для встановлення двох торгових МАФів та газової АЗС.

Заступник мера повідомив, що йому необхідно передати $1,5 тис за два торгових МАФи та $1 тис за газову АЗС (всього $2,5 тис) за вплив на службових осіб виконкому та депутатів Вільногірської міськради, щоб ті посприяли підприємцю в отриманні дозволів на оренду земельних ділянок.

Мова йшла про підготовку необхідного пакету документів для отримання рішень Вільногірської міської ради про надання ФОПу дозволу на розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на земельних ділянках, згоди на укладання договорів особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасових споруд та укладення договорів з Вільногірською міською радою.

В подальшому депутати проголосували за прийняття необхідних документів щодо надання підприємцю в оренду три земельних ділянки по вул. Привокзальна (57 кв м), по вул. Промислова (52 кв м) та по пров. Соборний (49 кв м).

У травні Яцевич у своєму робочому кабінеті отримав від підприємця $2,5 тис, що на той час становило 65,5 тис грн., після чого був затриманий правоохоронцями.

Яцевич повністю визнав свою винуватість. Суд затвердив угоду про визнання винуватості, визнав винним колишнього заступника мера у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.369-2 КК України, за яке передбачене покарання у вигляді штрафу від 12,7 тис грн. до 25,5 тис грн. або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, і призначив йому 17 тис грн. штрафу.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...