App Store Google Play

Батьки заявляють про чергове отруєння дітей у школах Дніпра

14.03.2019 10:20
Батьки заявляють про чергове отруєння дітей у школах Дніпра

Батьки заявляють про чергове масове отруєння дітей у школах Дніпра. За їхніми словами, понад 60 дітей з 126 та 112 шкіл госпіталізовано, з них лише  35  школярам поставили діагноз. Батьки ждуть офіційних коментарів, однак Департамент охорони здоров'я мовчить. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку "Освіта Дніпра" у Facebook.

Зазначається, що у школах №112 та №126 зафіксоване масове отруєння. Понад 60 дітей госпіталізовано, однак цифра постійно зростає. Відомо, що двох дітей госпіталізували з діагнозом кишкової інфекції. 

Однак батьки чекають офіційних коментарів, не вірячи, що їхні діти могли захворіти на ротавірус. Водночас користувачі б'ють на сполох, зазначаючи, що за рік це вже третє отруєння.

"За рік це вже третє незрозуміле отруєння! І всі без відповідальності", - зазначила у коментарях одна з батьків Олена Швець.

Активісти зазначають, що минулого тижня подібна ситуація сталася і в 115 школі, проте кількість хворих була меншою. Однак діагноз ставили такий самий - ротавірусна інфекція.

Водночас, прес-службою Дніпровської міської ради оприлюднено офіційний коментар, в якому зазначаэться, що станом на 17:00 14 березня з діагнозом «гостра кишкова інфекція» було госпіталізовано 13 учнів шкіл № 112 та № 126 у Дніпрі. Як відомо, на час проведення ремонту у будівлі школи № 126 частина її учнів займається у приміщенні школи № 112. 

"12 дітей наразі перебувають у комунальному закладі «Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради, одна дитина – у КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 21 ім. професора Є. Г. Попкової». Стан усіх госпіталізованих стабільний, повідомляють у департаменті охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради. У школі перебувають працівники Держпродспоживслужби, лабораторні та медичні працівники, щоб встановити причини інциденту. За інформацією управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, загалом на заняття не з’явилося 588 учнів. Батьки за можливості залишали дітей вдома, щоб упевнитися, що з їхнім здоров’ям усе гаразд", - зазначають у Дніпровській міськраді.

Нагадаємо, що  компанія "Контракт Продрезерв 5" у 2018 році стала монополістом у сфері обслуговування харчуванням шкіл Дніпра, яка одноосібно перемогла на тендерах, до організації яких є чимало питань.  Компанію деякі джерела пов'язують із "сірим кардиналом" мерії Геннадієм Корбаном. 

Подібний інцидент стався у Дніпрі тиждень тому. Тоді місцевий інтернат № 4 закрили на карантин через масове отруєння дітей. Однак адміністрація школи хотіла списати все на ротавірус, хоча у жодного з постраждалих цей діагноз не підтвердився.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...