App Store Google Play

У Дніпрі стартує спільний проект музею та чотирьох бібліотек "Виставка подій 1964"

13.03.2019 13:40
У Дніпрі стартує спільний проект музею та чотирьох бібліотек "Виставка подій 1964"

У Дніпрі стартує проект «Виставка подій 1964», організований технічно-історичним музеєм спільно з чотирма музеями нашого міста. Виставка спрямована на висвітлення важливих історичних подій у світі, країні та Дніпрі у 1964 році, які були незаслужено забуті суспільством. Про це сьогодні, 13 березня, під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповіли організатори проекту, передає Дніпроград.

Так, основною метою проекту є відновити світову історичну пам'ять. Зробивши акцент на автівці ЗАЗ-965, якій цього року виповнюється 55 років, організатори вирішили висвітлити й інші значущі події. Однак кожен охочий може стати учасником виставки та обрати, яка саме подія є важливішою.

«Основним експонатом виставки є ретроавтомобіль ЗАЗ-965, навколо якого висвітлюються події 1964 року, які відбувалися в світі, в нашій країні, в нашому місті. Чи були вони насправді важливими, який вплинули на нашу історію, зокрема, визначають саме відвідувачі шляхом «лайк» - «дізлайк», - повідомив директор музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

Окрім автомобіля, організатори навели приклади й інших важливих історичних подій. Так, у 1964 році відбулася екранізація художнього фільму «Тіні забутих предків», режисером якого є Сергій Параджанов. Фільм свого часу отримав 39 міжнародних нагород та 28 призів на кінофестивалях у 21 країні.

Проект стартує завтра, 14 березня, та триватиме протягом двох місяців. Виставку можна відвідати у чотирьох бібліотеках Дніпра: Дніпровській центральній міській бібліотеці, Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефоді, Центральній державній науково-технічної бібліотеці гірничо-металургійного комплексу України та Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді імені М. Свєтлова.

Для того, щоб оперативно отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...