App Store Google Play

У Дніпрі стартує спільний проект музею та чотирьох бібліотек "Виставка подій 1964"

13 Березня 13:40
У Дніпрі стартує спільний проект музею та чотирьох бібліотек "Виставка подій 1964"

У Дніпрі стартує проект «Виставка подій 1964», організований технічно-історичним музеєм спільно з чотирма музеями нашого міста. Виставка спрямована на висвітлення важливих історичних подій у світі, країні та Дніпрі у 1964 році, які були незаслужено забуті суспільством. Про це сьогодні, 13 березня, під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» розповіли організатори проекту, передає Дніпроград.

Так, основною метою проекту є відновити світову історичну пам'ять. Зробивши акцент на автівці ЗАЗ-965, якій цього року виповнюється 55 років, організатори вирішили висвітлити й інші значущі події. Однак кожен охочий може стати учасником виставки та обрати, яка саме подія є важливішою.

«Основним експонатом виставки є ретроавтомобіль ЗАЗ-965, навколо якого висвітлюються події 1964 року, які відбувалися в світі, в нашій країні, в нашому місті. Чи були вони насправді важливими, який вплинули на нашу історію, зокрема, визначають саме відвідувачі шляхом «лайк» - «дізлайк», - повідомив директор музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

Окрім автомобіля, організатори навели приклади й інших важливих історичних подій. Так, у 1964 році відбулася екранізація художнього фільму «Тіні забутих предків», режисером якого є Сергій Параджанов. Фільм свого часу отримав 39 міжнародних нагород та 28 призів на кінофестивалях у 21 країні.

Проект стартує завтра, 14 березня, та триватиме протягом двох місяців. Виставку можна відвідати у чотирьох бібліотеках Дніпра: Дніпровській центральній міській бібліотеці, Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефоді, Центральній державній науково-технічної бібліотеці гірничо-металургійного комплексу України та Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді імені М. Свєтлова.

Для того, щоб оперативно отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...