App Store Google Play

У Дніпрі презентували онлайн-інструмент порівняння програм кандидатів у президенти

12.03.2019 16:40
У Дніпрі презентували онлайн-інструмент порівняння програм кандидатів у президенти

Сьогодні, 12 березня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася презентація онлайн-інструмента порівняння програм кандидатів у президенти від NGO Центр UA . Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Розроблений громадськими діячами та аналітиками інструмент дозволить виборцю швидко і детально ознайомитися з програмами кандидатів.

"Діяльність нашої організації спрямована на те, щоб покращувати співпрацю громади та влади. За останні роки ми провели більше 350 зустрічей по всій країні і часто отримували від людей фідбек, що люди хочуть голосувати не за обличчя кандидатів, а за їхні програми. Ми вивчили європейський досвід. У 2015 році у Великій Британії як відповідь на популізм було запущено подібний інструмент. За цим прикладом нами також було створено онлайн-ресурс, який дозволяє виборцям аналізувати програми українських кандидатів", - розповів координатор Центру UA на Січеславщині Вірослав Цюп'як.

Кращі аналітики Центру UA "почистили" програми кандидатів від "води" та залишили головні 20 критеріїв, за якими можна визначити шлях розвитку країни у разі перемоги того чи іншого політика.

"У більшості програм можна побачити багато води та заяв, які не входять у повноваження Президента. Ми залучили аналітиків, які змогли відділити зерно від полови і залишити лише головне", - у свою чергу додав керівник проектів Центру UA Андрій Андрушків.

Аналітиками також було виділено лише 10 головних кандидатів, які будуть головними гравцями на майбутніх виборах. Відповідно, у найближчий час виборці зможуть за допомогою проекту Центру UA ознайомитися із програмами та зробити свій об'єктивний вибір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...