App Store Google Play

Туризм на Січеславщині: які екскурсії підготували для гостей та мешканців області

12.03.2019 15:40
Туризм на Січеславщині: які екскурсії підготували для гостей та мешканців області

Для мешканців та гостей Січеславської області у цьому році підготували ряд тематичних екскурсій. На них - розповідатимуть про заснування краю, а також різноманітні історичні події, які відрізняють регіон з-поміж інших. Про це сьогодні, 12 березня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомила організатор екскурсій, директор громадської організації "Дивна Україна" Ольга Філь.

"Ми відкрили нашу область дійсно як туристичний регіон. Вже протягом чотирьох років кожні вихідні ми проводили дослідницькі експедиції та екскурсії. Для себе і для всієї України ми можемо стверджувати, що наш край - не біла плями на туристичній карті України, а сміливо займає на цій карті своє місце", - зазначила Ольга Філь.

По місту Дніпро відбудеться ряд екскурсій, зокрема, оглядова автобусна екскурсія "Золоте кільце Дніпра", нічна екскурсія містом, а також експедиція "Дніпро. До витоків", на якій розповідатимуть про історію обласного центру. Окрім цього, для дніпрян та гостей міста підготували зустріч "Дніпро в подіях сучасної війни".

"Наше місто стало форпостом, воно дійсно заслуговує на таку назву. І про це потрібно говорити, при чому голосно й відкрито", - додала організатор проекту Ольга Філь.

Також усі охочі зможуть відвідати екскурсії "Козацькими стежками - від Нового до Старого Кодаку", "Таємниці Монастирського острову" та екскурсії на воді "Дніпро з Дніпра". Ще у цьому році кожен зможе завітати на екскурсію "Промислова Симфонія Дніпра", де експерти розповідатимуть про минуле та майбутнє промисловства обласного центру.

Особливу увагу організатори приділили заходу, присвяченому Несторові Махно.

"Це видатна особистість, яка у радянські часи була представлена досить гротескно. Це неординарна особистість і нам дуже пощастило, що життя й історія Нестора Івановича тісно пов'язана з нашим регіоном. Це буде пішохідна екскурсія, на якій люди відкриють для себе цю особистість по-новому", - прокоментувала директор громадської організації "Дивна Україна" Ольга Філь.

Окрім екскурсій регіоном, серед яких будуть і заходи для дітей, організатори планують зробити декілька виїздів до сусідніх областей.

Раніше повідомлялося, що Дніпро витратить на розвиток туризму 20 млн.

Для того, щоб оперативно отримувати найцікавіші новини про те, чим живе місто та область, підписуйтесь на наш Telegram-канал.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...