App Store Google Play

Руслан Кошулинський представив у Дніпрі свою президентську програму

12.03.2019 09:40
Руслан Кошулинський представив у Дніпрі свою президентську програму

Вчора, 11 березня, у Будинку профспілок у Дніпрі місцеві мешканці зустрілися з єдиним кандидатом від націоналістів на пост Президента Русланом Кошулинським. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Кошулинський представив свою президентську програму і поспілкувався з прихильниками з Дніпра.

Кандидат у президенти розповів про свій життєвий шлях та майбутні дії, які мають призвести до стрімкого розвитку України.

"Я хочу щоб ви мене сприймали не як якогось кандидата, а як людину, що прийшла до вас найнятися на роботу", - звернувся Руслан Кошулинський до виборців.

За його планом,  Україні необхідно відійти від незрозумілого ставлення до агресора та впровадити повномасштабні санкції проти Росії. 

Також Кошулинський зауважив, що на місцях необхідно знижувати податки аби дати імпульс для розвитку бізнесу. Загалом, кандидат вважає, що частка середнього класу в державі має складати не менше 60%. 

Окрім цього,  єдиний кандидат від націоналістів приділяє увагу і зміцненню ЗСУ.

"У свій час служив радянській армії наприкінці 1980-х. Я був артилеристом. Коли я прийшов на війну вже у 2015 році, то в моєму розпорядженні була та ж сама гармата, що і 30 років тому. Армії необхідна масштабна модернізація", - зауважив Кошулинський.

Загалом на зустрічі з Русланом Кошулинським були присутні декілька сот людей, які спілкувалися з ним більше двох годин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...