App Store Google Play

Рада регіонів у Дніпрі з Порошенком і Філатовим коштувала обласному бюджету 2,5 млн грн

12 Березня 10:20
Рада регіонів у Дніпрі з Порошенком і Філатовим коштувала обласному бюджету 2,5 млн грн

Департамент економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації 1 березня за результатами тендеру уклав угоду з ФОП Молотова О.Г. на проведення Форуму «Регіональна Рада. Стратегія 2019» вартістю 2,50 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

На форум 4-5 березня за участі президента Петра Порошенка та інших високопосадовців були найняті не менше десяти автобусів для перевезення людей з регіонів (68 тис грн). Найбільші статті витрат припали на оренду звукового, світлового та комп’ютерного устаткування (1,17 млн  грн), оренду залів у центрі «Менора (0,39 млн грн), кава-брейк на 3 тисячі персон (0,34 млн грн). 

Олена Молотова на підтвердження свого досвіду повідомила, що займалась організацією святкових заходів для Дніпропетровської ОДА на День Незалежності у 2018 році.

Пропозиція ФОП Молотової не була найдешевшою – ціновий аукціон виграло ТОВ «Євромедіа», запропонувавши послуги на 10 гривень дешевше. Однак замовник відмовився укладати угоду з іногороднім переможцем, висунувши низку претензій. 

«Євромедіа» скаржилось на визначення переможцем ФОП Молотової, оскільки вона подала у тендерній документації угоду з автоперевізником, яку не було підписано цим перевізником. Однак зрештою «Євромедіа» 27 лютого відкликало свою скаргу, бо якби фірма виграла оскарження і з нею було б підписано угоду, то у неї не залишилось би часу на підготовку Форуму 5 березня.

Участь у Раді регіонів взяли чимало політиків. Зокрема, своїми досягненнями хвалився міський голова Дніпра Борис Філатов. Одним із "успішних прикладів" він назвав ремонт Центрального мосту, який триває вже більше двох років, попри обіцянки завершити його до кінця 2017 року.

Варто зазначити, що у той же день в центрі Дніпра прихильники Анатолія Гриценка влаштували флешмоб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...