App Store Google Play

Рада регіонів у Дніпрі з Порошенком і Філатовим коштувала обласному бюджету 2,5 млн грн

12 Березня 10:20
Рада регіонів у Дніпрі з Порошенком і Філатовим коштувала обласному бюджету 2,5 млн грн

Департамент економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації 1 березня за результатами тендеру уклав угоду з ФОП Молотова О.Г. на проведення Форуму «Регіональна Рада. Стратегія 2019» вартістю 2,50 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

На форум 4-5 березня за участі президента Петра Порошенка та інших високопосадовців були найняті не менше десяти автобусів для перевезення людей з регіонів (68 тис грн). Найбільші статті витрат припали на оренду звукового, світлового та комп’ютерного устаткування (1,17 млн  грн), оренду залів у центрі «Менора (0,39 млн грн), кава-брейк на 3 тисячі персон (0,34 млн грн). 

Олена Молотова на підтвердження свого досвіду повідомила, що займалась організацією святкових заходів для Дніпропетровської ОДА на День Незалежності у 2018 році.

Пропозиція ФОП Молотової не була найдешевшою – ціновий аукціон виграло ТОВ «Євромедіа», запропонувавши послуги на 10 гривень дешевше. Однак замовник відмовився укладати угоду з іногороднім переможцем, висунувши низку претензій. 

«Євромедіа» скаржилось на визначення переможцем ФОП Молотової, оскільки вона подала у тендерній документації угоду з автоперевізником, яку не було підписано цим перевізником. Однак зрештою «Євромедіа» 27 лютого відкликало свою скаргу, бо якби фірма виграла оскарження і з нею було б підписано угоду, то у неї не залишилось би часу на підготовку Форуму 5 березня.

Участь у Раді регіонів взяли чимало політиків. Зокрема, своїми досягненнями хвалився міський голова Дніпра Борис Філатов. Одним із "успішних прикладів" він назвав ремонт Центрального мосту, який триває вже більше двох років, попри обіцянки завершити його до кінця 2017 року.

Варто зазначити, що у той же день в центрі Дніпра прихильники Анатолія Гриценка влаштували флешмоб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...