App Store Google Play

Один із ЦНАПів Кам’янського запрацює у форматі «прозорий офіс»

12 Березня 14:20
Один із ЦНАПів Кам’янського запрацює у форматі «прозорий офіс»

Філію Кам’янського ЦНАПу, яка працює в Південному районі міста, перетворюють на «прозорий офіс». В одному місці можна буде отримати весь спектр затребуваних послуг – від адміністративних до соціальних. Цьогоріч на проведення реконструкції приміщення Кабмін виділив 11,5 млн грн державної субвенції. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.  

«Створення єдиного простору для прозорої та зрозумілої взаємодії між владою та громадянами – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині не лише розширюється мережа ЦНАПів, але й вдосконалюються існуючі. Зокрема, збільшується перелік сервісів: стають доступними не тільки адміністративні послуги, а й комунальні та соціальні», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА  Валентин Резніченко.

У Кам’янському в режимі «прозорого» вже функціонує головний офіс ЦНАПу, що на пр. В.Стуса, 10/12. За таким же принципом працюватиме й філія Центру в Південному районі. Наразі триває оновлення приміщення: вже замінили вікна, модернізують фасад. Наступний етап – реконструкція двох поверхів будівлі та благоустрій прилеглої території.

Крім адміністративних і комунальних послуг, тут стануть доступними й соціальні сервіси. Серед них – оформлення довідок у Пенсійний фонд, житлової субсидії, матеріальної допомоги багатодітним родинам, при народженні чи усиновленні дитини, нарахування пільг та ін.

ЦНАП Південного району обслуговує понад 80 тис. кам’янчан. Після відкриття «прозорого офісу» люди зможуть отримувати до 300 послуг.

Сьогодні на Січеславщині працюють 58 ЦНАПів та їхніх філій.

«Прозорий офіс» – це клієнтоорієнтована система надання адмінпослуг. Вона базується на таких принципах, як єдиний простір, ввічливість, стислі й чіткі терміни, комфортні умови для клієнтів, максимальна результативність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...