App Store Google Play

Історичний музей розіграв постачання періодичних видань між компаніями, які користувалися однаковим телефоном

12.03.2019 18:30
Історичний музей розіграв постачання періодичних видань між компаніями, які користувалися однаковим телефоном

Дніпропетровський національний історичний музей імені Дмитра Яворницького розіграв постачання низки періодичних видань між ФОПами, які раніше користувалися однаковим номером мобільного телефону, повідомляє Дніпроград.

Так, наразі керівництво музею розглядає переможця аукціону ФОП "СИСУЄВ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ", який за свої послуги запропонував 46791 гривень. Підрядник має протягом 2019 року доставляти до музею 21 комплект різноманітних газет та журналів (Наше Місто, Зоря-область, Археологія, Мир музея, Українська культура тощо). 

Що цікаво, під час аукціону єдиним конкурентом був ФОП "НІКОЛАЄВ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ", який зареєстровано у Верхньодніпровському районі. Згідно із інформацією з аналітичної платформи Clarity Project, обидва ФОПи раніше користувалися однаковим номером мобільного телефону, що свідчить про зв'язок між собою.

Це підтверджується і угодами, які укладалися цими ФОПами та замовниками протягом минулих років.

Так, у травні 2017 року зазначений номер мобільного був вказаний в угоді між ФОП "СИСУЄВ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ" та Вінницькою обласною науковою медичною бібліотекою. Аналогічний номер також був вказаний в угоді від серпня 2016 року між ФОП "НІКОЛАЄВ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ" та Управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Шевченківської районної в м. Києві держадміністрацією.

Таким чином, можна зробити висновок, що в тендері історичного музею брали участь не чужі одне одному ФОПи.

 

Нагадаємо, що раніше в історичному музеї за налаштування WI-FI заплатили 80 тисяч гривень

Окрім цього, в музеї вирішили провести тімбілдінг з барабанами за 190 тисяч гривень.

Наразі прокуратура перевіряє можливі факти фальсифікації даних, поданих нинішньою в.о. директора музею імені Дмитра Яворницького конкурсній комісії. Багатьох представників громадськості, краєзнавців та істориків обурив факт виграшу конкурсу людиною, яка, всупереч кваліфікаційним вимогам, ні дня не працювала в музейній справі й галузі культури загалом.

Окрім цього, за зверненням Андрія Денисенка відносно в.о. директорки Історичного музею відкрито кримінальне провадження.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...