App Store Google Play

ДніпроОДА створює сучасний спортивно-освітній простір для учнів марганецької школи №7

12.03.2019 11:40
ДніпроОДА створює сучасний спортивно-освітній простір для учнів марганецької школи №7

Будівлю 70-річної марганецької школи №7 не впізнати – вона набуває сучасного вигляду. Замість сірих холодних стін – світлий термомодернізований фасад. На завершальному етапі – внутрішнє оздоблення. Поряд зі школою зводять сучасний стадіон. Новітній спортивно-освітній простір для маленьких марганчан створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти – наше майбутнє. Маємо зробити все, аби вони жили в заможній європейській країні. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Для маленьких мешканців області створюємо сучасний спортивно-освітній простір. Наразі реконструюємо в регіоні понад 30 шкіл. Приводимо до ладу й марганецьку школу №7. Після капремонту від старого закладу залишаться самі стіни і юридична адреса».

Дніпропетровська ОДА осучаснює марганецьку школу №7

Одна з найстаріших у Марганці шкіл – №7 – розташована у передмісті. За 70-річну історію – жодного капремонту. Будівля «благала» про осучаснення.

«Школа давно потребувала реконструкції. Нерідко протікав дах, були проблеми з водопостачанням та електрикою», – поділився учень 9 класу Роман Іщенко.

Ремонтники завершують робити відливи

Масштабній реконструкції закладу, що стартувала 2018-го, зраділи і діти, і батьки, і вчителі.

«Ми вже не можемо дочекатися, коли зайдемо в свій оновлений «дім». А поки спостерігаємо, як школа змінюється і ззовні, і всередині. Все новеньке, гарне – приємно бачити», – сказала вчителька Людмила Гордієнко.

Нині заклад вже із термомодернізованим фасадом. Ремонтники завершують робити відливи.

..та з веселкою всередині

Школа – світла ззовні, та з веселкою всередині. Коридори вже рясніють різнокольоровими дверима. Яскравими будуть і стіни біля дошок у класах. 

Зараз ремонтники встановлюють плінтуси, кладуть кахель, монтують світильники. Директор Оксана Кузуб каже, всередині стало набагато світліше – і в коридорах, і в актовій залі.

На фініші – роботи всередині

«У таких гарних умовах значно приємніше буде і працювати, і навчатися, – додала вона. – Вже придбали меблі у класи, а ще – обладнання у кабінети фізики, хімії, математики, географії та біології. Чекаємо на мультимедійні дошки і устаткування їдальні».

Школа стане доступною для всіх дітей. Ґанки будуть із пандусами. На першому поверсі підрядники оздоблюють медіатеку та ресурсну кімнату. Облаштовують вбиральню для учнів з інвалідністю. 

«Школа стане ще затишнішою, ніж була. А завдяки новим технологіям у ній буде набагато цікавіше навчатися. Ми зможемо робити презентації, і взагалі, матимемо більше досягнень у навчанні», – розповіла старшокласниця Валерія Куліш.

Поряд із закладом зводять сучасний стадіон

Поряд із закладом на місті пустиря зводять сучасний стадіон. Ремонтники готують основу під професійне покриття. Там облаштують велике футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт. Раніше за теплої погоди уроки фізкультури проходили на міському стадіоні – це було незручно і для школярів, і вчителів.

«Сподіваюся на покращання спортивної бази. Займаюся тенісом, тож обов’язково навідуватимуся на новий майданчик, – поділився учень Артем Павленко. – І поле для футболу нарешті стане зручним – більше не спотикатимемося».

Вони тимчасово навчаються в інших закладах міста

Осучаснять і територію закладу. Покладуть різнокольорову тротуарну плитку, розіб’ють клумби.

У марганецькій школі №7 – 275 учнів. Із них два – з особливими освітніми потребами. Наразі діти тимчасово навчаються в інших закладах міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...