App Store Google Play

Активісти запускають першу у Дніпрі Антикорупційну школу

12.03.2019 20:30
Активісти запускають першу у Дніпрі Антикорупційну школу

Громадські активісти у Дніпрі відкривають першу в місті Антикорупційну школу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку ГО "Спільнота активної молоді - САМ" у Facebook.

Активісти зазначають, що через запущені корупційні схеми, наша Держава потерпає майже у всіх секторах та сферах розвитку.

"Але якщо ми хочемо успішного майбутнього для країни, то зобов'язані протидіяти корупції та боротися з цією проблемою на різних рівнях. Як саме? Цьому ми і навчимо студентів під час навчання в "Антикорупційній школі: Дніпро", - йдеться у повідомленні.

Програма включає теоретичні та практичні заняття, та декілька модулів. Перший етап - ознайомчий, де учасникам розкажуть про антикорупційну діяльність в Україні та сусідніх державах. Розпочнеться він 19 березня, де активісти проведуть зустрічі із студентами у ВНЗ міста.

Другий етап - більш практичний, який стартує у квітні.

"Експерти з ГО "Громадський контроль", Prozorro, НАБУ, Clarity Project, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Transparency International, Центру протидії корупції розкажуть та покажуть, що таке відкриті дані, електронні декларації, державні закупівлі та доступ до публічної інформації. Ми розкажемо скільки податків віддаємо державі та чому бюджетні кошти належать нам з вами. Також пояснимо, які є в країні антикорупційні органи, як знайти зраду, що з нею потім робити та як провести розслідування", - зазначається у дописі.

У підсумку учні школи проведуть власні розслідування та матимуть змогу стажуватися у провідних антикорупційних організаціях міста.

Долучитися до заходу можуть усі бажаючі. Навчання у школі безкоштовне.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...