App Store Google Play

Активісти запускають першу у Дніпрі Антикорупційну школу

12 Березня 20:30
Активісти запускають першу у Дніпрі Антикорупційну школу

Громадські активісти у Дніпрі відкривають першу в місті Антикорупційну школу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку ГО "Спільнота активної молоді - САМ" у Facebook.

Активісти зазначають, що через запущені корупційні схеми, наша Держава потерпає майже у всіх секторах та сферах розвитку.

"Але якщо ми хочемо успішного майбутнього для країни, то зобов'язані протидіяти корупції та боротися з цією проблемою на різних рівнях. Як саме? Цьому ми і навчимо студентів під час навчання в "Антикорупційній школі: Дніпро", - йдеться у повідомленні.

Програма включає теоретичні та практичні заняття, та декілька модулів. Перший етап - ознайомчий, де учасникам розкажуть про антикорупційну діяльність в Україні та сусідніх державах. Розпочнеться він 19 березня, де активісти проведуть зустрічі із студентами у ВНЗ міста.

Другий етап - більш практичний, який стартує у квітні.

"Експерти з ГО "Громадський контроль", Prozorro, НАБУ, Clarity Project, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Transparency International, Центру протидії корупції розкажуть та покажуть, що таке відкриті дані, електронні декларації, державні закупівлі та доступ до публічної інформації. Ми розкажемо скільки податків віддаємо державі та чому бюджетні кошти належать нам з вами. Також пояснимо, які є в країні антикорупційні органи, як знайти зраду, що з нею потім робити та як провести розслідування", - зазначається у дописі.

У підсумку учні школи проведуть власні розслідування та матимуть змогу стажуватися у провідних антикорупційних організаціях міста.

Долучитися до заходу можуть усі бажаючі. Навчання у школі безкоштовне.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...