App Store Google Play

За допомогою космічної тематики у Дніпрі планують підвищити кількість туристів

11.03.2019 11:00
За допомогою космічної тематики у Дніпрі планують підвищити кількість туристів

Поточний рік у Дніпрі присвячено темі космосу. І саме за допомогою космічної тематики місто розраховує залучити більше туристів. Про це стало відомо під час Міжнародної туристичної виставки ITB-2019, яка сьогодні завершується в Берліні, передає Дніпроград з посиланням на Укрінформ.

Так, вже 12-14 квітня у місті заплановано «Космічний вікенд», в рамках якого запланована велика програма для дітей та дорослих. Окрім цього, у Дніпрі є цікавий об'єкт «Парк ракет».

На виставці в Берліні наше місто представило свої туристичні можливості на стенді України разом з Києвом, Львовом, Одесою, Чернівцями та Харьковом, а також на презентації туристичного потенціалу України.

Зазначається, що основні види туризму в місті – "Дніпро на Дніпрі". Тобто різноманітні розваги на воді: найбільший в Україні кейбл-парк, каяк-центр, п'ять яхт-клубів, цілий ряд заміських річкових центрів відпочинку.

Також повідомляється, що за даними оператора мобільного зв'язку «Київстар», у Дніпрі торік побували 2,5 мільйона гостей-українців і близько 350 тисяч іноземців, у першу чергу, зі США, ФРН та Естонії.

Загалом участь у виставці брали понад 10 тис. експонатів із 181 країни. За 5 днів її відвідали понад 160 тисяч осіб, з яких майже 114 тисяч – фахівці галузі. Наступна ITB пройде 4-8 березня 2020 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...