App Store Google Play

Чотири водоканали Січеславщини отримають інвестиції від державного банку Німеччини

11 Березня 14:40
Чотири водоканали Січеславщини отримають інвестиції від державного банку Німеччини

Водоканали Січеславщини отримають інвестиційні кошти на розвиток від Німецького банку розвитку KfW. Про це сьогодні, 11 березня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповів заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус, передає Дніпроград.

Чотири водоканали Січеславщини увійшли у програму фінансування від Німецького банку розвитку KfW.

"Програма включає ті водоканали, які знаходяться в управлінні Дніпропетровської обласної ради. Серед них Аульський водовід, який забезпечує водою чималу кількість населення регіону та має потенціал аби надавати воду у додаткові населені пункти. Також це водоканали у Жовтих Водах, Верхньодніпровську та Марганці", - розповів Валерій Безус.

За словами посадовця, обласна рада більше року вела перемовини з інвесторами. Це державний банк Німеччини, який є потужним провайдером фінансової допомоги для України у різних форматах, в тому числі грантових, донорських та дешевих кредитних ресурсів. 

"Інвестори мали свої пріоритети по Україні та підприємствах. Проте нам вдалося переконати їх, що саме наш регіон гідний уваги. На першому етапі співпраці мова йде про 10 млн євро. Загальний обсяг інвестицій на перспективу ми обговорювали у 50 млн євро. З огляду на зношеність та стан систем водоканалів, сума може збільшуватися у процесі реалізації проекту. Але дуже важливо продемонструвати громаді регіону та банку можливість і здатність ефективно приймати та використовувати ці кошти", - пояснив Валерій Безус.

Програму планують почати реалізовувати вже у 2019 році. Проте основний потік інвестицій очікуються в 2020-2021 роках. Першочергові заходи, які передбачені програмою, є забезпечення енерго- та ресурсоефективності підприємств. 

"Ми маємо зношені водоканали, що зумовлює зростання енергоносіїв на їх обслуговування. Ми не можемо перекладати це зростання тільки на споживачів. Тому необхідно зорієнтуватися на економічну ефективність та показник надійності. Заміна старого обладнання на більш сучасне вже надасть 30-40 відсоткову економію ресурсів", - зазначив  заступник голови Дніпропетровської обласної ради.

Нагадаємо, в обласній раді вирішують проблему аварійного водогону, який може лишити без води Гвардійське та Черкаське.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...