App Store Google Play

Чотири водоканали Січеславщини отримають інвестиції від державного банку Німеччини

11.03.2019 14:40
Чотири водоканали Січеславщини отримають інвестиції від державного банку Німеччини

Водоканали Січеславщини отримають інвестиційні кошти на розвиток від Німецького банку розвитку KfW. Про це сьогодні, 11 березня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповів заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус, передає Дніпроград.

Чотири водоканали Січеславщини увійшли у програму фінансування від Німецького банку розвитку KfW.

"Програма включає ті водоканали, які знаходяться в управлінні Дніпропетровської обласної ради. Серед них Аульський водовід, який забезпечує водою чималу кількість населення регіону та має потенціал аби надавати воду у додаткові населені пункти. Також це водоканали у Жовтих Водах, Верхньодніпровську та Марганці", - розповів Валерій Безус.

За словами посадовця, обласна рада більше року вела перемовини з інвесторами. Це державний банк Німеччини, який є потужним провайдером фінансової допомоги для України у різних форматах, в тому числі грантових, донорських та дешевих кредитних ресурсів. 

"Інвестори мали свої пріоритети по Україні та підприємствах. Проте нам вдалося переконати їх, що саме наш регіон гідний уваги. На першому етапі співпраці мова йде про 10 млн євро. Загальний обсяг інвестицій на перспективу ми обговорювали у 50 млн євро. З огляду на зношеність та стан систем водоканалів, сума може збільшуватися у процесі реалізації проекту. Але дуже важливо продемонструвати громаді регіону та банку можливість і здатність ефективно приймати та використовувати ці кошти", - пояснив Валерій Безус.

Програму планують почати реалізовувати вже у 2019 році. Проте основний потік інвестицій очікуються в 2020-2021 роках. Першочергові заходи, які передбачені програмою, є забезпечення енерго- та ресурсоефективності підприємств. 

"Ми маємо зношені водоканали, що зумовлює зростання енергоносіїв на їх обслуговування. Ми не можемо перекладати це зростання тільки на споживачів. Тому необхідно зорієнтуватися на економічну ефективність та показник надійності. Заміна старого обладнання на більш сучасне вже надасть 30-40 відсоткову економію ресурсів", - зазначив  заступник голови Дніпропетровської обласної ради.

Нагадаємо, в обласній раді вирішують проблему аварійного водогону, який може лишити без води Гвардійське та Черкаське.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...