App Store Google Play

Андрій Денисенко розпочав боротьбу із незаконними діями енергопостачальної компанії-монополіста

11.03.2019 16:00
Андрій Денисенко розпочав боротьбу із незаконними діями енергопостачальної компанії-монополіста

Народний депутат Андрій Денисенко вимагає здійснити позапланову перевірку ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» та оштрафувати його за порушення діючого законодавства. Про це сам депутат повідомив на офіційній сторінці 11 березня.

Як йдеться в повідомленні, до Андрія Денисенка звернулися представники 88 будинків з числа ОСББ та ЖБК, розташованих на 26 виборчому окрузі та в інших частинах міста Дніпра. Громадяни скаржаться, що ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» (фактично - підрозділ енергетичного монополіста "ДТЕК" мільйярдера Ріната Ахметова) вимагає від громадян 100% передоплати за постачання електрики.

Андрій Денисенко заявляє: дана вимога абсолютно незаконна і супроводжується з боку монополіста шантажем нарахування пені та штрафів. В окремих випадках - компанія вимагає сплати на два місяці вперед.

"Це незаконне вимагання набуло у Дніпрі масового характеру, стосується кількох сотень будинків, при цьому грубо порушуються права десятків тисяч громадян", - додав Андрій Денисенко.

Аби покласти край свавіллю монополіста, парламентар направив депутатське звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з вимогою негайно припинити вищезазначені незаконні дії. Зокрема, зобов`язати компанію заборонити виставляти ОСББ та ЖБК рахунки з передоплатою та здійснити перерахунок для тих, хто вже був вимушений їх сплатити.

Крім того, народний депутат вимагає здійснити позапланову перевірку ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» та оштрафувати його за порушення діючого законодавства.

Раніше повідомлялося, що Андрій Денисенко спрямував кошти з депутатського фонду на поліпшення якості питної води дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...