App Store Google Play

Андрій Денисенко розпочав боротьбу із незаконними діями енергопостачальної компанії-монополіста

11 Березня 16:00
Андрій Денисенко розпочав боротьбу із незаконними діями енергопостачальної компанії-монополіста

Народний депутат Андрій Денисенко вимагає здійснити позапланову перевірку ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» та оштрафувати його за порушення діючого законодавства. Про це сам депутат повідомив на офіційній сторінці 11 березня.

Як йдеться в повідомленні, до Андрія Денисенка звернулися представники 88 будинків з числа ОСББ та ЖБК, розташованих на 26 виборчому окрузі та в інших частинах міста Дніпра. Громадяни скаржаться, що ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» (фактично - підрозділ енергетичного монополіста "ДТЕК" мільйярдера Ріната Ахметова) вимагає від громадян 100% передоплати за постачання електрики.

Андрій Денисенко заявляє: дана вимога абсолютно незаконна і супроводжується з боку монополіста шантажем нарахування пені та штрафів. В окремих випадках - компанія вимагає сплати на два місяці вперед.

"Це незаконне вимагання набуло у Дніпрі масового характеру, стосується кількох сотень будинків, при цьому грубо порушуються права десятків тисяч громадян", - додав Андрій Денисенко.

Аби покласти край свавіллю монополіста, парламентар направив депутатське звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з вимогою негайно припинити вищезазначені незаконні дії. Зокрема, зобов`язати компанію заборонити виставляти ОСББ та ЖБК рахунки з передоплатою та здійснити перерахунок для тих, хто вже був вимушений їх сплатити.

Крім того, народний депутат вимагає здійснити позапланову перевірку ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги» та оштрафувати його за порушення діючого законодавства.

Раніше повідомлялося, що Андрій Денисенко спрямував кошти з депутатського фонду на поліпшення якості питної води дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...