App Store Google Play

У Дніпрі за кілька годин роздали "безкоштовних" букетів на мільйон бюджетних гривень

08.03.2019 19:00
У Дніпрі за кілька годин роздали "безкоштовних" букетів на мільйон бюджетних гривень

Сьогодні, 8 березня, у Дніпрі жінкам та дівчатам роздавали квіти. Намети з букетами та листівками встановили у різних районах міста. Загалом для дніпрянок підготували 9 тис. букетів тюльпанів, передає Дніпроград. 

Квіти роздавали у десятьох локаціях в різних куточках міста. До одного подарункового набору входили букет із трьох тюльпанів та листівка із привітанням від городничого Бориса Філатова із "прийдешнім святом весни", зокрема Міжнародним днем жінок. 

Зазначимо, що молодики, які роздавали квіти, переконували дніпрянок, що квіти - безкоштовний подарунок від мера. На зауваження журналістів, що такі подарунки не можна називати безоплатними, адже на їх реалізацію пішло майже мільйон бюджетних коштів, хлопці не відреагували. 

Також незважаючи на те, що на квіти було витрачено гроші платників податків, найманці міськради продовжували переконувати дніпрян, що це привітання "особисто від очільника Дніпра".

Зазначимо, що з бюджету міста було загалом закуплено  9 тис наборів по 105 грн кожний. До слова, напередодні 8 березня букет із трьох тюльпанів у квіткових магазинах коштував близько 40-50 гривень. 

"Безкоштовні" букети закінчилися доволі швидко. Квіти роздавали усього протягом кількох годин зранку, а о 12:00 у більшості локацій наметів уже не було. Хлопці, які стояли у наметах повідомили, що вони волонтери і жодних коштів за свою роботу не отримують.

Нагалосиом, що думка, що 8 березня нібито свято весни та краси, як це подають у міськраді, - кліше та нав'язаний стереотип.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...