App Store Google Play

На Січеславщині опечатали офіс одного зі виборчих штабів Зеленського

08.03.2019 16:30
На Січеславщині опечатали офіс одного зі виборчих штабів Зеленського

В одному з торгівельних центрів у Павлограді було опечатано офіс кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ОПОРА.

6 лютого в місті Павлограді Дніпропетровської області було відмовлено в продовженні оренди та опечатано офіс кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Як повідомляється, офіс було розміщено в одному з торгівельних центрів міста.

Повідомляється, що працівники штабу зранку 6 лютого виявили опечатаний офіс із прикріпленим листом про штраф у розмірі 10 000 грн і негайне розірвання договору без повернення оплати за оренду.

«Побачивши велику активність громадян нашого округу, адміністрація Гуллівера, спільно з найнятою охороною, члени якої є представниками ГО Національний корпус, увірвалися в офіс і адміністратор ТЦ поводилася агресивно та на зауваження не реагувала. Змусила зняти всю атрибутику Зе!команди. Коли менеджери почали знімати плакати, вона вирвала один та порвала. Адміністрація з охороною вивела всіх людей, що працювали і заповнювали анкети», - йдеться в повідомленні.

Володимир Павелко, один з засновників офісу в Павлограді, повідомив, що партійці вже знайшли інший офіс та чекають підтвердження з Дніпра.

"Наразі, наші представники приймають документи, працюють з людьми в кав’ярні на першому поверсі цього торгівельного центру. Керівництво торгівельного центру відмовилось продовжувати аренду. Там був один офіс, ми зробили договір субаренди. Раніше там була школа вивчення іноземних мов в цьому приміщенні. Ми зробили суборенду на організацію. Вони аргументують свої дії цим, але ми думаємо, що це пов’язано з політикою", - розповів Павелко.

З представниками ТЦ «Гулівер» на момент виходу матеріалу зв’язатись для отримання коментаря поки не вдалось.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...