App Store Google Play

На Січеславщині опечатали офіс одного зі виборчих штабів Зеленського

08.03.2019 16:30
На Січеславщині опечатали офіс одного зі виборчих штабів Зеленського

В одному з торгівельних центрів у Павлограді було опечатано офіс кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ОПОРА.

6 лютого в місті Павлограді Дніпропетровської області було відмовлено в продовженні оренди та опечатано офіс кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Як повідомляється, офіс було розміщено в одному з торгівельних центрів міста.

Повідомляється, що працівники штабу зранку 6 лютого виявили опечатаний офіс із прикріпленим листом про штраф у розмірі 10 000 грн і негайне розірвання договору без повернення оплати за оренду.

«Побачивши велику активність громадян нашого округу, адміністрація Гуллівера, спільно з найнятою охороною, члени якої є представниками ГО Національний корпус, увірвалися в офіс і адміністратор ТЦ поводилася агресивно та на зауваження не реагувала. Змусила зняти всю атрибутику Зе!команди. Коли менеджери почали знімати плакати, вона вирвала один та порвала. Адміністрація з охороною вивела всіх людей, що працювали і заповнювали анкети», - йдеться в повідомленні.

Володимир Павелко, один з засновників офісу в Павлограді, повідомив, що партійці вже знайшли інший офіс та чекають підтвердження з Дніпра.

"Наразі, наші представники приймають документи, працюють з людьми в кав’ярні на першому поверсі цього торгівельного центру. Керівництво торгівельного центру відмовилось продовжувати аренду. Там був один офіс, ми зробили договір субаренди. Раніше там була школа вивчення іноземних мов в цьому приміщенні. Ми зробили суборенду на організацію. Вони аргументують свої дії цим, але ми думаємо, що це пов’язано з політикою", - розповів Павелко.

З представниками ТЦ «Гулівер» на момент виходу матеріалу зв’язатись для отримання коментаря поки не вдалось.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...