App Store Google Play

На Січеславщині опечатали офіс одного зі виборчих штабів Зеленського

08.03.2019 16:30
На Січеславщині опечатали офіс одного зі виборчих штабів Зеленського

В одному з торгівельних центрів у Павлограді було опечатано офіс кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ОПОРА.

6 лютого в місті Павлограді Дніпропетровської області було відмовлено в продовженні оренди та опечатано офіс кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Як повідомляється, офіс було розміщено в одному з торгівельних центрів міста.

Повідомляється, що працівники штабу зранку 6 лютого виявили опечатаний офіс із прикріпленим листом про штраф у розмірі 10 000 грн і негайне розірвання договору без повернення оплати за оренду.

«Побачивши велику активність громадян нашого округу, адміністрація Гуллівера, спільно з найнятою охороною, члени якої є представниками ГО Національний корпус, увірвалися в офіс і адміністратор ТЦ поводилася агресивно та на зауваження не реагувала. Змусила зняти всю атрибутику Зе!команди. Коли менеджери почали знімати плакати, вона вирвала один та порвала. Адміністрація з охороною вивела всіх людей, що працювали і заповнювали анкети», - йдеться в повідомленні.

Володимир Павелко, один з засновників офісу в Павлограді, повідомив, що партійці вже знайшли інший офіс та чекають підтвердження з Дніпра.

"Наразі, наші представники приймають документи, працюють з людьми в кав’ярні на першому поверсі цього торгівельного центру. Керівництво торгівельного центру відмовилось продовжувати аренду. Там був один офіс, ми зробили договір субаренди. Раніше там була школа вивчення іноземних мов в цьому приміщенні. Ми зробили суборенду на організацію. Вони аргументують свої дії цим, але ми думаємо, що це пов’язано з політикою", - розповів Павелко.

З представниками ТЦ «Гулівер» на момент виходу матеріалу зв’язатись для отримання коментаря поки не вдалось.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...