App Store Google Play

Філатівські "поляки" поступилися в тендері на ремонт доріг своїм же субпідрядникам

8 Березня 11:15
Філатівські "поляки" поступилися в тендері на ремонт доріг своїм же субпідрядникам

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради витрачає близько 325 мільйонів гривень на ямковий ремонт міських доріг без гарантії. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Переможцем тендеру стала компанія "Автомагістраль 2016", яка готова ремонтувати дніпровські дороги протягом 2019 року. Варто зауважити, що латки на ямах обійдуться міському бюджету по 698-793 грн./кв.м асфальту товщиною 50 мм і 932-1078 грн./кв. м асфальту товщиною 70 мм. Це дещо дорожче, аніж аналогічний ямковий ремонт доріг Дніпра, який проводився восени 2018 року. За чотири місяці вартість такого ремнту зросла приблизно на треть. Такі висновки можна зробити, переглянувши минулорічний тендер, в якому квадратний метр покриття коштував по 556-623 грн./кв. м та 706-844 грн./кв. м.

Тут варто зауважити, що минулого року ямковий ремонт дніпровських доріг здійснювала компанія "філатівських поляків" ТОВ "Тракція-Інфра", яка протягом останнього часу отримала з бюджету майже мільярд гривень на підряди. Ця ж компанія була єдиним конкурентом на аукціоні вже цьогорічного тендеру, але запропонувала ціну вище, аніж "Автомагістраль 2016".

Цікаво, що  "Автомагістраль 2016" до останнього часу була одним із головних субпідрядників "Тракції-Інфра", що можна побачити в тендерній документації. Таким чином, 325 мільйонів гривень між собою розіграли хороші партнери, при чому підвищивши ціну на свої послуги.

Компанією "Автомагістраль 2016" керують Олег Логвиненко, Махмуд Бєсаєв, Володимир Півень і Юрій Остапенко.

Як зазначив переможець у своїй документації, він має у своєму розпоряджені 45 працівників та техніку, яка орендується в ТОВ "Буд-Регіон", власником якої є Олексій Бурік - "абориген" обласних підрядів з часів гегемонії Вілкулів та близька людина до міського голови Дніпра Бориса Філатова.

Слід додати, що у торгах мали намір взяти ще дві великі компанії - "Весташляхбуд" та "Українсько-польске підприємство з іноземними інвестиціями УПС". Втім їх не допустили через те, що вони подали фінансову звітність не за той період, який вимагав замовник ремонту.

Нагадаємо, що у свій час старший партнер городничного Бориса Філатова Геннадій Корбан позивався на розслідувачів, які викрили його зв'язок з низкою компаній, які отримують гроші з субпідрядів на ремонтах доріг. В тому числі там фігурує вже згадана "Тракція Інфра". Зокрема, "поляки" ремонтували вулицю Курчатова разом із бізнес-партнерами Корбана.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...