App Store Google Play

Шлях до успіху через спорт: дніпрян запрошують до навчання у клубі дзюдо

07.03.2019 18:30
Шлях до успіху через спорт: дніпрян запрошують до навчання у клубі дзюдо

«Ми будемо, як футбольний клуб “Барселона”, тільки в дзюдо». Такими словами описують молодий спортивний клуб дзюдо «Спарта» у Дніпрі. Лише за п’ять років свого існування він встигнув досягти успіху у розвитку та популяризації спорту серед молоді.  Про це сьогодні, 7 березня, під час прес-конференції у прес-центрі «Громадська платформа» розповів тренер СКД “Спарта” Андрій Ковтун.

Спортивний клуб дзюдо «Спарта» цього року святкуватиме п’ятирічний ювілей. У ньому навчається 150 учнів, однак це не межа, бо щороку кількість дітей лише збільшується.

«Ми прагнемо досягати поставлених цілей. Вони в нас досить амбітні та десь у світі спорту, можливо, викликають посмішку. Але у нас є завдання - виховувати олімпійців», - сказав тренер СКД “Спарта” Андрій Ковтун.

За словами тренера, успіх спортсменів залежить безпосередньо від тренерів та атмосфері в команді. Цим речам приділяють в «Спарті» особливу увагу, тому що наставник повинен бути і товаришем, і другим батьком.

«Дуже важливо в перший рік-півтора дитину не перевантажити морально. У цей період необхідно знайти з дитиною спільну мову. Важливо, щоб вона влилась в колектив», - Андрій Ковтун.

Попри велику любов до спорту, про навчання забувати не можна. Тому тренери застерігають не акцентувати увагу на чомусь одному.

«Чим краще дитина вчиться в школі, тим у неї вище результати в спорті, і навпаки», - додав він.

Окрім роботи з дітьми, тренерам іноді доводиться працювати і з батьками. Тому що з ними подекуди буває навіть важче, ніж з малечею. Не всі батьки готові повністю усвідомити, що їхні діти, завдяки наполегливій роботі, перетворюються на справжніх професійних спортсменів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...