App Store Google Play

Шлях до успіху через спорт: дніпрян запрошують до навчання у клубі дзюдо

07.03.2019 18:30
Шлях до успіху через спорт: дніпрян запрошують до навчання у клубі дзюдо

«Ми будемо, як футбольний клуб “Барселона”, тільки в дзюдо». Такими словами описують молодий спортивний клуб дзюдо «Спарта» у Дніпрі. Лише за п’ять років свого існування він встигнув досягти успіху у розвитку та популяризації спорту серед молоді.  Про це сьогодні, 7 березня, під час прес-конференції у прес-центрі «Громадська платформа» розповів тренер СКД “Спарта” Андрій Ковтун.

Спортивний клуб дзюдо «Спарта» цього року святкуватиме п’ятирічний ювілей. У ньому навчається 150 учнів, однак це не межа, бо щороку кількість дітей лише збільшується.

«Ми прагнемо досягати поставлених цілей. Вони в нас досить амбітні та десь у світі спорту, можливо, викликають посмішку. Але у нас є завдання - виховувати олімпійців», - сказав тренер СКД “Спарта” Андрій Ковтун.

За словами тренера, успіх спортсменів залежить безпосередньо від тренерів та атмосфері в команді. Цим речам приділяють в «Спарті» особливу увагу, тому що наставник повинен бути і товаришем, і другим батьком.

«Дуже важливо в перший рік-півтора дитину не перевантажити морально. У цей період необхідно знайти з дитиною спільну мову. Важливо, щоб вона влилась в колектив», - Андрій Ковтун.

Попри велику любов до спорту, про навчання забувати не можна. Тому тренери застерігають не акцентувати увагу на чомусь одному.

«Чим краще дитина вчиться в школі, тим у неї вище результати в спорті, і навпаки», - додав він.

Окрім роботи з дітьми, тренерам іноді доводиться працювати і з батьками. Тому що з ними подекуди буває навіть важче, ніж з малечею. Не всі батьки готові повністю усвідомити, що їхні діти, завдяки наполегливій роботі, перетворюються на справжніх професійних спортсменів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...