App Store Google Play

Шлях до успіху через спорт: дніпрян запрошують до навчання у клубі дзюдо

7 Березня 18:30
Шлях до успіху через спорт: дніпрян запрошують до навчання у клубі дзюдо

«Ми будемо, як футбольний клуб “Барселона”, тільки в дзюдо». Такими словами описують молодий спортивний клуб дзюдо «Спарта» у Дніпрі. Лише за п’ять років свого існування він встигнув досягти успіху у розвитку та популяризації спорту серед молоді.  Про це сьогодні, 7 березня, під час прес-конференції у прес-центрі «Громадська платформа» розповів тренер СКД “Спарта” Андрій Ковтун.

Спортивний клуб дзюдо «Спарта» цього року святкуватиме п’ятирічний ювілей. У ньому навчається 150 учнів, однак це не межа, бо щороку кількість дітей лише збільшується.

«Ми прагнемо досягати поставлених цілей. Вони в нас досить амбітні та десь у світі спорту, можливо, викликають посмішку. Але у нас є завдання - виховувати олімпійців», - сказав тренер СКД “Спарта” Андрій Ковтун.

За словами тренера, успіх спортсменів залежить безпосередньо від тренерів та атмосфері в команді. Цим речам приділяють в «Спарті» особливу увагу, тому що наставник повинен бути і товаришем, і другим батьком.

«Дуже важливо в перший рік-півтора дитину не перевантажити морально. У цей період необхідно знайти з дитиною спільну мову. Важливо, щоб вона влилась в колектив», - Андрій Ковтун.

Попри велику любов до спорту, про навчання забувати не можна. Тому тренери застерігають не акцентувати увагу на чомусь одному.

«Чим краще дитина вчиться в школі, тим у неї вище результати в спорті, і навпаки», - додав він.

Окрім роботи з дітьми, тренерам іноді доводиться працювати і з батьками. Тому що з ними подекуди буває навіть важче, ніж з малечею. Не всі батьки готові повністю усвідомити, що їхні діти, завдяки наполегливій роботі, перетворюються на справжніх професійних спортсменів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...