App Store Google Play

Рятувальники дев'ять годин гасили пожежу на заводі пластикових виробів під Дніпром

7 Березня 08:00
Рятувальники дев'ять годин гасили пожежу на заводі пластикових виробів під Дніпром

Під Дніпром протягом дев`яти годин горіло підприємство на вулиці Маяковського села Кам’янка Дніпровського району. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДСНС Дніпропетровського району.

6 березня увесь день рятувальники гасили виробничі побутові приміщення ангарного типу підприємства з виготовлення пластикових виробів.

Складність гасіння полягала у великому горючому навантаженні в ангарах, а саме пластикова сировина, обладнання та готова пластикова продукція.

Загоряння почалося о 8 ранку, о 14:27 пожежу локалізовано,  а о 17:48 остаточно ліквідовано. Площа пожежі склала 3000 квадратних метрів.

Загиблих та постраждалих немає. До ліквідації пожежі залучено 69 чоловік особового складу та 14 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Нагадаємо, екологи попередили, що через загоряння заводу пластмасових виробів у повітря можуть виділятись шкідливі речовини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...