App Store Google Play

На підтоплюваних землях біля старого кладовища в Дніпрі планують побудувати житловий масив

07.03.2019 11:00
На підтоплюваних землях біля старого кладовища в Дніпрі планують побудувати житловий масив

У Дніпрі планують побудувати новий житловий масив. Однак через його невдале розташування на забудовників чекають несприятливі будівельні умови. Проект детального плану території розглянули вчора, шостого березня, на містобудівній раді Дніпра, передає Дніпроград з посиланням на 49000.

Відомо, що територія нового житлового масиву буде обмежена вулицями Бєляєва і Широкою, що в Амур-Нижньодніпровському районі. Замовником проекту є департамент по роботі з активами Дніпровської міської ради. 

Зазначається, що ділянка, призначена для забудови, має несприятливі будівельні умови. Так, вона знаходиться у зоні сезонних підтоплень, а також на її території високий рівень ґрунтових вод.

Для подолання затоплення, згідно інженерного плану, пропонують робити підсипку і побудувати дамбу. Також передбачена засипка каналу, який пересихає. Для зниження рівня ґрунтових вод планують проводити кільцеві дренажі навколо капітальних будівель.

Окрім цього, існують санітарні обмеження для будівництва, бо поруч знаходяться два кладовища. І хоча вони закриті, там ще проводять підпоховання. Тому є обмеження розміщення об'єктів на відстані 300 метрів.

Спираючись на всі чинники, серед присутніх на містобудівній раді розгорнулися бурхливі дискусії.

Однак не дивлячись на всі недоліки, для дніпрян обіцяють створити комфортні умови. Проектом заплановано звести п'ятиповерхові і дванадцятиповерхові будинки на 1917 квартир. Також на території буде одна школа, два дитячі садки, центр позашкільної творчості, художня і музична школа. Окрім цього, буде передбачена транспортна магістраль, по якій з'єднають Донецьке шосе з вулицею Широкою.

Раніше повідомлялося, що середмістя Дніпра поповниться житловим комплексом зі сквером та високими вежами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...