App Store Google Play

Філатов хизується що масово здає у прокуратуру своїх підлеглих

07.03.2019 15:00
Філатов хизується що масово здає у прокуратуру своїх підлеглих

Після чергового скандалу, який пов'язаний із розкраданням бюджетних коштів на ремонті Центрального мосту, городничий Дніпра Борис Філатов розповів, що написав в прокуратуру сотню заяв на своїх підлеглих. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку мера у Facebook.

Нещодавно Індустріальний суд опублікував ухвалу суду, де повідомляється, що на ремонті Центрального мосту дніпровські чиновники нагрівали руки на відкатах. На ці відкати було закладено суми у розмірі 35% від загальної вартості реконструкції переправи. В ухвалі також зазначається, що акти приймання будівельних робіт затверджувалися найближчими соратниками Філатова. 

Певно пан Філатов не схотів разом із своїми поплічниками йти на дно і "світитися" у корупційних скандалах. Тому спробував у звичній нарцисичній манері перекласти вину на "дрібних риб" та відхреститися від будь-якої причетності до дерибану міського бюджету. Зокрема, він повідомив, що написав до прокуратури низку заяв на своїх підлеглих.  

«Я давно зрозумів, що не можу виправити світ, як би мені цього не хотілося. На жаль, повторюся, що люди не ангели і у них ніколи не виростуть за спиною крила. Я можу написати в прокуратуру сотню заяв на своїх підлеглих (як це зробив позавчора), звільнити з мерії з десяток колишніх соратників, оголосити тисячі гривень винагороди за упіймання вандалів, які нищать рідне місто і навіть порекомендувати деяким активістам-рекетирам з'їздити в СІЗО, але ніколи не зможу змінити людську натуру», - написав Борис Філатов.

Також зазначимо, що Філатов поставив під сумнів роботу прокуратури та правоохоронців, які займаються кримінальною справою щодо розпилу бюджетних коштів на Центральному мості.

Нагадаємо, протягом останніх трьох років найближче оточення Бориса Філатов масово тоне в скандалах та корупційних схемах. До слова, напередодні виборів НАБУ закрило справу про незаконне збагачення Філатова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...