App Store Google Play

За чотири роки для лікарень Січеславщини придбали майже 400 одиниць сучасного обладнання

06.03.2019 19:00
За чотири роки для лікарень Січеславщини придбали майже 400 одиниць сучасного обладнання

Томографи, ангіографи, апарати штучного дихання. За чотири роки для лікарень Січеславщини обласним коштом придбали майже 400 одиниць сучасної медтехніки. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Мешканці Дніпропетровщини мають отримувати  якісні медичні послуги. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Щороку оновлюємо медзаклади області, закуповуємо сучасне обладнання. Це томографи, ангіографи, апарати штучної вентиляції легенів, інкубатори для новонароджених. За чотири роки придбали майже 400 одиниць новітніх приладів», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Ангіограф у Дніпропетровському обласному кардіоцентрі

Сучасне медичне обладнання – для пацієнтів Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва у Дніпрі. Зокрема, там встановили сучасні ангіограф  та томограф. Тепер лікарі можуть оглядати навіть вагітних жінок та новонароджених.

Встановили новий комп’ютерний томограф і у Дніпровській міській клінічній лікарні №4. Якісне обстеження внутрішніх органів займає до 30 хвилин та допомагає діагностувати онкологічні захворювання, інсульти та інфаркти.

Новітнє обладнання - для пацієнтів Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва у Дніпрі

Надсучасний ангіограф з’явився у Дніпропетровському обласному кардіоцентрі. Він допомагає обстежувати судини, робити операції на серці, лікувати інфаркти та інсульти. Також кардіоцентр обладнали апаратом гострого діалізу та мобільною технікою для штучної вентиляції легень.

У радіологічному корпусі обласного онкодиспансеру у Дніпрі встановили лінійний прискорювач. Такі апарати використовують, щоб лікувати ракові пухлини із максимальною точністю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...