App Store Google Play

Придніпровська ТЕС запустила обіцяні електрофільтри

06.03.2019 17:20
Придніпровська ТЕС запустила обіцяні електрофільтри

ДТЕК Придніпровська ТЕС включила в роботу енергоблок №10 потужністю 150 МВт, який перевели з імпортного антрациту на українське газове вугілля. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДТЕК Енерго.

На підприємстві побудували новий сучасний електрофільтр, який знизить викиди вугільного пилу від енергоблоку №10 до європейських норм - 50 мг/м3. Реконструкція блоку тривала 9 місяців. 

"Ми повністю завершили перехід з антрациту на газове вугілля чотирьох блоків Придніпровської ТЕС загальною потужністю 600 МВт. Ця подія, по суті, є стартом нового життя електростанції. Тепер Придніпровська ТЕС повністю працюватиме на вітчизняному вугіллі і не залежить від поставок антрациту", - підкреслив директор по генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко.

Загальна вартість перекладу чотирьох енергоблоків і установки електрофільтру склала майже півмільярда гривень. 

В свою чергу, екоактивістка Ірина Черниш наголосила, що громадськість Дніпра добивалася цієї події протягом чотирьох років. 

"Це перший великий крок екомодернізації станції, але в форматі держави він - історичний. Так починається справжня реалізація конституційних прав на безпечне для життя та здоров’я довкілля", - зазначила Черниш.

Зазначений енергоблок мали модернізувати та запустити в роботу ще на наприкінці минулого року. Вже у січні 2019 міністр екології Остап Семерак пригрозив Придніпровській ТЕС скасувати дозволи на викиди, якщо до 1 березня на станції не запрацюють фільтри. 

До 1 березня ПридніпровськаТЕС не встигла запустити енергоблок із сучасним фільтром через "незначні зауваження по димососах".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...