App Store Google Play

Працівники Музею АТО проводять в школах Січеславщини патріотичні уроки

06.03.2019 09:20
Працівники Музею АТО проводять в школах Січеславщини патріотичні уроки

На Січеславщині стартували патріотичні уроки для школярів  від працівників Музею АТО. Відтепер торкнутись живої історії можуть і маленькі мешканці найвіддаленіших сіл регіону. Перші заняття відбулися у Васильківці та Кам’янському. Участь в них взяли понад 400 дітей. Про це повідомила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка, передає Дніпроград. 

«До нас звернулися АТОвці з проханням організувати для школярів області патріотичні урокиу  аби діти знали справжню історію своєї країни. Про сучасні події учні дізнаються від безпосередніх учасників. Зустрічі проводять співробітники Музею АТО, які воювали на Сході. Вони розповідають про участь мешканців області у захисті кордонів нашої держави, а ще – знайомлять дітлахів з експонатами музею. У перших уроках вже взяли участь понад 400 дітей», – розповіла начальник управління з питань учасників Наталія Шуліка. 

Зазвичай патріотичні уроки проводять у 9-11 класах. Хлопцям та дівчатам розповідають про війну на Сході, героїку воїнів, демонструють фільм «Шляхами героїв» – про участь школярів області у патріотичних екскурсіях. Проводять і відеопрезентацію Музею АТО. 

«Дітлахам дуже цікаво. Завжди є інтерес і багато запитань, – розповів співробітник музею, АТОвець Вадим Якушенко. – Почасти хлопці та дівчата навіть впізнають себе серед учасників фільму «Шляхами героїв». 
  
Найбільший інтерес у дітлахів викликають справжні експонати музею: обмундирування снайпера, шеврони різних військових частин, аптечка, ковдри-«зігрівайки». 
  
«Ми вже провели зустрічі у п’яти школах Кам’янського та двох – Васильківки. Зараз на нас чекають у Покровському і Межівському районах», – розповів Вадим Якушенко. 

Патріотичні уроки планують проводити щотижня. 

Долучитися до проекту «День Музею АТО в школі» можуть будь-які навчальні заклади регіону. Подробиці – за телефоном 066 100 29 80.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...