App Store Google Play

На Січеславщині замість інтернатів ДніпроОДА створює малі групові будинки

06.03.2019 11:40
На Січеславщині замість інтернатів ДніпроОДА створює малі групові будинки

Просторі затишні спальні, яскраві ігрові, турботливі вихователі та домашня атмосфера.  Саме у таких умовах виховуватимуть сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у малих групових будинках. Дитячі заклади нового формату зводять на Січеславщині за проектом Фонду Порошенка. Будівництво одного з них - у розпалі в Петриківці. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. інформує Дніпроград.

«Діти, позбавлені батьківського піклування, потребують особливої уваги держави. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Саме Дніпропетровщина стала пілотним регіоном, у якому впроваджуємо нову систему підтримки сиріт. В області зводимо малі групові будинки, умови в яких максимально наближені до «домашніх». Будівництво одного з таких вже у розпалі в Петриківці», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Усередині – затишні спальні на двох дітей…

У будинку буде 5 спалень, ігрова з теплою підлогою, окремі кімнати для вихователів, пральня та їдальня, спеціалізований санвузол для дітей з інвалідністю. У домашній атмосфері проживатимуть 10 хлопців та дівчат.

«Поява такого будинку важлива не лише для нашої громади, а й для всієї України. Зможемо забезпечити належні умови для виховання дітей-сиріт, щоб вони відчували себе комфортно та затишно», - зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Петриківської селищної ради Наталя Тєрєхова.

…яскраві ігрові та їдальня

На кожні дві дитини передбачений один вихователь. Також з хлопцями та дівчатами працюватимуть соціальний педагог та психолог.

«У будинку проживатимуть діти не лише з Петриківської громади, а й з найближчих населених пунктів. Вони будуть ходити у звичайні школи та садки, де зможуть повноцінно соціалізуватися», - розповів заступник селищного голови Ігор Шевченко.

 Загалом на Дніпропетровщині зводять чотири малі групові будинки

Нині будівельні роботи – у розпалі. Вже готова «коробка» дитячого закладу, наразі підрядники монтують покрівлю та прокладають внутрішні комунікації. Незабаром - встановлять енергозберігаючі вікна та утеплять фасад. Для комфорту дітей із інвалідністю будинок обладнають пандусами.  Згодом облаштують велику терасу та ігровий майданчик.

Загалом на Січеславщині планують збудувати чотири малі групові будинки. Їх зводять за соціальною програмою першої леді країни, голови Благодійного  фонду Порошенка Марини Порошенко.

Раніше повідомялося, що на Січеславщині стали рідше всиновлювати сиріт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...