App Store Google Play

Лише за тиждень Дніпропетровщину відвідали три кандидати виборчих перегонів, - ОПОРА

06.03.2019 12:20
Лише за тиждень Дніпропетровщину відвідали три кандидати виборчих перегонів, - ОПОРА

Спостерігачі громадянської мережі "ОПОРА" продовжують фіксувати у Дніпропетровській області порушення виборчого законодавства. Загалом за перші місяці 2019 року до правоохоронних органів вони подали близько 80 заяв, за лютий їхня кількість склала 25. Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомив координатор організації на Дніпропетровщині Вадим Головченко, передає Дніпроград.

Найчастіше відповідні порушення спостерігаються на вуличних рекламних носіях - інформацію про кандидатів розміщають без вихідних даних або у неналежних для цього місцях. Крім того, спостерігачі фіксували підозру про неналежні джерела фінансування.

Також, за словами активістів, після завершення реєстрації кандидатів у Президенти відбулась активізація їхніх команд на Дніпропетровщині. Загальна активність президентської кампанії деяких кандидатів зросла у порівнянні із січнем. Нині її кваліфікують як суттєво високу.

"Ми спостерігаємо зовнішню присутність кандидатів у рекламі в масмедія, соціальних мережах. Фіксуємо візити учасників виборчих перегонів. Лише за лютий Дніпропетровщину відвідало вісім кандидатів, двоє з яких були навіть двічі. Зараз 6 березня, а ми вже зареєстрували три випадки візиту кандидатів у нашу область у цьому місяці. Активізувалася й агітація на користь якогось кандидата від публічних осіб - народних депутатів, артистів, громадських діячів. Ми також фіксували випадки можливого підкупу виборців", - зазначив координатор громадянської мережі "ОПОРА" у Дніпропетровській області Вадим Головченко.

Крім того, він наголосив, що на цих виборах у Дніпропетровській області зареєстрували рекордну кількість поданих кандидатур на членів окружних виборчих комісій.

"З одного боку, це дуже добрі демократичні процеси, які могли б полегшити роботу ОВК. Але з іншого, це сприяло виникненню певних труднощів, щоб зібрати певний кворум для засідання комісій та прийняття присяги їх членів для набуття повноважень", - додав Вадим Головченко.

Нагадаємо, голова 26 ОВК у Дніпрі саботує виконання рішень комісії.

Раніше повідомлялося, що поки у Дніпрі виступав Порошенко, на Європейській площі прихильники Гриценка влаштували флешмоб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...