App Store Google Play

Активісти розкритикували міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків

06.03.2019 16:00
Активісти розкритикували міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків

Очільник Дніпра Борис Філатов зробив чергову голосну заяву на своїй сторінці у Facebook, пообіцявши 100 тисяч гривень тому, хто видасть ім'я вандала, який зіпсував рекламою наркотичних засобів пам'ятник Олександру Полю. 200 тисяч гривень - якщо порушнику перед цим зламають руки. В очікуванні схвальних коментарів, мер у звичній манері, грубо відповідав на згадки містян, що це робота його підлеглих, передає Дніпроград.

Разом з тим, місцеві активісти, втомлені від "обіцянок" мера, протягом декількох років власноруч борються із вуличною рекламою продажу наркотиків через телеграм-канали. 

"Витрачаючи свої власні кошти і час, мої друзі з С14 Дніпро щотижня знищували рекламу. За один вечірній рейд замальовував до 100 написів, за місяць доходило до знищення півтисячи написів "телеграм наркоти". Я жодного разу не бачив підтримки в боротьбі з цією рекламою від міської влади, жодна комунальна служба не замальовувала десятки тисяч цих написів. При тому, що вони мають за плечами серйозний ресурс: мунварту, своїх людей в поліції, купу приватної охорони, молодіжну раду, сучасний центр спостереження за усіма, жилсервіси та купу комунальних підприємств", - зазначив на своїй сторінці у Facebook відомий у Дніпрі громадський діяч Кирило Дороленко.

 

Активісти критикують міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків і нагадують, що подібні "обіцянки" вони чують вже не вперше, проте безрезультатно.

"Три роки тому мер зробив гучний пост, щоб йому надсилали світлини реклами наркоти, а комунальні служби будуть їх оперативно зафарбовувати. Мовляв, давайте боротися разом. Все стихло, так і не розпочавшись. І ось сьогодні, мер із подивом виявив, що негідники зафарбували центр міста і пам'ятник Полю, навіть призначив винагороду за упіймання винних. А те, що все місто цим загиджено, весь цей час він не бачив?", - прокоментував місцевий активіст Євген Переверзев.

Містяни вважають, що рекламщиків наркотичних засобів спіткає та ж доля, що й сумнозвісного у Дніпрі Пічника, якого хоч і спіймали, але він і надалі продовжує паплюжити фасади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...