App Store Google Play

Активісти розкритикували міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків

6 Березня 16:00
Активісти розкритикували міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків

Очільник Дніпра Борис Філатов зробив чергову голосну заяву на своїй сторінці у Facebook, пообіцявши 100 тисяч гривень тому, хто видасть ім'я вандала, який зіпсував рекламою наркотичних засобів пам'ятник Олександру Полю. 200 тисяч гривень - якщо порушнику перед цим зламають руки. В очікуванні схвальних коментарів, мер у звичній манері, грубо відповідав на згадки містян, що це робота його підлеглих, передає Дніпроград.

Разом з тим, місцеві активісти, втомлені від "обіцянок" мера, протягом декількох років власноруч борються із вуличною рекламою продажу наркотиків через телеграм-канали. 

"Витрачаючи свої власні кошти і час, мої друзі з С14 Дніпро щотижня знищували рекламу. За один вечірній рейд замальовував до 100 написів, за місяць доходило до знищення півтисячи написів "телеграм наркоти". Я жодного разу не бачив підтримки в боротьбі з цією рекламою від міської влади, жодна комунальна служба не замальовувала десятки тисяч цих написів. При тому, що вони мають за плечами серйозний ресурс: мунварту, своїх людей в поліції, купу приватної охорони, молодіжну раду, сучасний центр спостереження за усіма, жилсервіси та купу комунальних підприємств", - зазначив на своїй сторінці у Facebook відомий у Дніпрі громадський діяч Кирило Дороленко.

 

Активісти критикують міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків і нагадують, що подібні "обіцянки" вони чують вже не вперше, проте безрезультатно.

"Три роки тому мер зробив гучний пост, щоб йому надсилали світлини реклами наркоти, а комунальні служби будуть їх оперативно зафарбовувати. Мовляв, давайте боротися разом. Все стихло, так і не розпочавшись. І ось сьогодні, мер із подивом виявив, що негідники зафарбували центр міста і пам'ятник Полю, навіть призначив винагороду за упіймання винних. А те, що все місто цим загиджено, весь цей час він не бачив?", - прокоментував місцевий активіст Євген Переверзев.

Містяни вважають, що рекламщиків наркотичних засобів спіткає та ж доля, що й сумнозвісного у Дніпрі Пічника, якого хоч і спіймали, але він і надалі продовжує паплюжити фасади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...