App Store Google Play

Активісти розкритикували міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків

06.03.2019 16:00
Активісти розкритикували міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків

Очільник Дніпра Борис Філатов зробив чергову голосну заяву на своїй сторінці у Facebook, пообіцявши 100 тисяч гривень тому, хто видасть ім'я вандала, який зіпсував рекламою наркотичних засобів пам'ятник Олександру Полю. 200 тисяч гривень - якщо порушнику перед цим зламають руки. В очікуванні схвальних коментарів, мер у звичній манері, грубо відповідав на згадки містян, що це робота його підлеглих, передає Дніпроград.

Разом з тим, місцеві активісти, втомлені від "обіцянок" мера, протягом декількох років власноруч борються із вуличною рекламою продажу наркотиків через телеграм-канали. 

"Витрачаючи свої власні кошти і час, мої друзі з С14 Дніпро щотижня знищували рекламу. За один вечірній рейд замальовував до 100 написів, за місяць доходило до знищення півтисячи написів "телеграм наркоти". Я жодного разу не бачив підтримки в боротьбі з цією рекламою від міської влади, жодна комунальна служба не замальовувала десятки тисяч цих написів. При тому, що вони мають за плечами серйозний ресурс: мунварту, своїх людей в поліції, купу приватної охорони, молодіжну раду, сучасний центр спостереження за усіма, жилсервіси та купу комунальних підприємств", - зазначив на своїй сторінці у Facebook відомий у Дніпрі громадський діяч Кирило Дороленко.

 

Активісти критикують міську владу за популізм замість боротьби з рекламою наркотиків і нагадують, що подібні "обіцянки" вони чують вже не вперше, проте безрезультатно.

"Три роки тому мер зробив гучний пост, щоб йому надсилали світлини реклами наркоти, а комунальні служби будуть їх оперативно зафарбовувати. Мовляв, давайте боротися разом. Все стихло, так і не розпочавшись. І ось сьогодні, мер із подивом виявив, що негідники зафарбували центр міста і пам'ятник Полю, навіть призначив винагороду за упіймання винних. А те, що все місто цим загиджено, весь цей час він не бачив?", - прокоментував місцевий активіст Євген Переверзев.

Містяни вважають, що рекламщиків наркотичних засобів спіткає та ж доля, що й сумнозвісного у Дніпрі Пічника, якого хоч і спіймали, але він і надалі продовжує паплюжити фасади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...