App Store Google Play

Став відомий графік перекриття вулиць у Дніпрі у зв'язку з візитом Порошенка

05.03.2019 11:40
Став відомий графік перекриття вулиць у Дніпрі у зв'язку з візитом Порошенка

Сьогодні, 5 березня, до Дніпра з робочою поїздкою приїхав президент України Петро Порошенко. У зв'язку з цим деякі дороги міста будуть перекриті, інформує Дніпроград.

Переліт з м. Києва до Дніпра. Церемонія зустрічи - Заходи безпеки в будівлі Аеропорту - перекриття дороги до Аеропорту та сел. "Старі кодаки" 11:40 - 12:00 (20 хв.)

Переїзд до будівлі спорткомплексу "Шинник" (проспет Богдана Хмельницького 118а) будуть перекриті вулиці:

- Аеропортівська - Запорізьке шоссе - Панікахі - проїзд Олександра Гальченко - проспект Богдана хмельницького - усі виїзди з прилеглих вулиць та дворів біля ДК "Шинник" 14:00 - 14:45 (45 хв.)

Переїзд до Ілларіонівської селищної об'єднаної територіальної громади. (Синельниківский район, селище Ілларіонове) перекриті вулиці:

- проспект Богдана Хмельницького - проїзд Олександра Гальченко - Панікахі - Запорізьке шоссе - Аеропортівська - Яснополянська або Космічна - Набережна Перемоги - Південний міст - Гаванська - Томська - Красногорська - Романовського - Сахарова - також ймовірно обмеження руху по вул. Маршала маліновського (поблизу мосту) 16:00 - 16:45 (45 хв.)

Переїзд до будівлі 34 каналу та Інформатору. (вул. Воскресенська 14). Перекриття вулиць:

- Сахарова, Романовського, Красногорська - Маршала Маліновського - тимчасове обмеження руху по пр. Слобожанський, Любарського, пр. Мануйловський - центральний міст - Січеславська набережна - Володимира Мономаха - Короленка - Воскресеньська - під час руху кортежу буде обмежений виїзд з прилеглих вілиць 18:15 - 18:20 (5 хв.) Переїзд до будівлі театру ім. Шевченка (вул. Воскресенська 5). 

Перекриття руху по вул. Воскресенська 18:50 - 19:00 (10 хв.).

Переїзд до парку Лазаря Глоби. Сцена стоїть на місці центральної ялинки. Перекриття вулиць:

- Воскресенська - Володимира великого - Дмитра яворницького 20:00 - 20:20 (20 хв.) Переїзд до Аеропорту --- перекриття вулиць: - Старокозацька - Андрія фабра - просп. Пушкіна - просп. Александра Поля - Гавриленка або Тітова - просп. Богдана Хмельницького - Запорьзьке шоссе - Аєропортівська.

Час та маршрут може дещо змінюватись, плануйте поїздки заздалегідь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...