App Store Google Play

Президент розпочав свій візит на Січеславщину з відкриття Ради регіонального розвитку

05.03.2019 14:20
Президент розпочав свій візит на Січеславщину з відкриття Ради регіонального розвитку

Сьогодні, 5 березня, Президент Петро Порошенко завітав до Дніпра та взяв участь у Раді регіонального розвитку, що відбулася у КСК Шиник. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

На Раді регіонального розвитку зібралися представники органів влади та громадські діячі з різних куточків країни. Як зазначив заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик, наш регіон є прикладом для всієї України.

"За майже чотири роки своєї діяльності наша команда реалізувала сотні проектів. Більше 500 доріг, 30 шкіл, понад 50 водоводів, дитячі садочки - все це ми зробили за останні роки. Ми не плануємо зупинятися. На Раді регіонального розвитку ми представимо Президенту Петру Порошенка та іншим гостям результати нашої роботи та плани на найближчі роки ", - зазначив Юрій Голик.

У свою чергу, Петро Порошенко зауважив, що попри війну Січеславщина не тільки витримала удар й активно розвивається, а і вже п'ять років є притулком для сотень тисяч переселенців.

"Дніпропетровська область зазнала найбільше втрат від війни. Півтисячі бійців з цієї області загинули. З початком бойових дій сюди приїхали сотні тисяч переселенців, які отримали прихисток. Попри все, Дніпропетровська область є лідером в розвитку та впроваджені реформ ", - сказав Порошенко.

Він також повідомив, що не останню роль в розвитку регіонів зіграла реформа децентралізації, завдяки якій бюджети розвитку місцевих громад зріс у декілька разів. Під час Ради регіонального розвитку представники ДніпроОДА та Дніпропетровської обласної ради відзвітували про реалізацію своїх проектів та запропонували використовувати їхній досвід і в інших областях України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...