App Store Google Play

На конкурс бізнес-планів для студентів надійшли перші заявки

5 Березня 13:20
На конкурс бізнес-планів для студентів надійшли перші заявки

Ви – студент і маєте в запасі бізнес-ідею, яка може зацікавити потенційного інвестора? Тоді долучайтеся до конкурсу «Кращий бізнес-план», що оголосила Дніпропетровська ОДА. Вже є перші заявки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Молодь – ключ перетворень в Україні. Саме молоде покоління українців робить нашу країну успішною й сильною. На цьому повсякчас наголошує Президент України Петро Порошенко. Потенціал молоді покликаний розкрити конкурс бізнес-проектів, який влаштували на Дніпропетровщині. До нього можуть долучитися студенти, які виношують цікаву ідею і знають, як її втілити в життя. Уже подали заявки перші охочі», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Участь у конкурсі можуть взяти студенти будь-якого вишу регіону. Не виключення – слухачі магістратури й заочники.

Тематика бізнес-планів може стосуватися будь-якої галузі економіки. Однак у пріоритеті – ІТ-індустрія, альтернативна енергетика, агропромисловий та промисловий комплекс.

Документ, який даватиме розгорнуте обґрунтування проекту, має складатися з кількох розділів. Основні акценти – як організувати бізнес, які кадри залучити, скільки коштів інвестувати, ринок продажу товару чи послуги.

Прийом робіт – до 30 квітня 2019 року. Їх оцінюватиме незалежна експертна комісія, у складі якої – потенційні інвестори, підприємці, представники вишів.

«Переможців оголосять у травні. Вони отримають можливість стажуватися у провідних компаніях України. Це буде гарний старт в кар’єрі молодих людей. Передбачені і грошові премії», – наголосив керівник проекту, директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській ОДА Олександр Коломійцев.

Детальніше про конкурс та вимоги до бізнес-плану – тут. Телефон для довідок – (067) 504-05-05.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...