App Store Google Play

На конкурс бізнес-планів для студентів надійшли перші заявки

05.03.2019 13:20
На конкурс бізнес-планів для студентів надійшли перші заявки

Ви – студент і маєте в запасі бізнес-ідею, яка може зацікавити потенційного інвестора? Тоді долучайтеся до конкурсу «Кращий бізнес-план», що оголосила Дніпропетровська ОДА. Вже є перші заявки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Молодь – ключ перетворень в Україні. Саме молоде покоління українців робить нашу країну успішною й сильною. На цьому повсякчас наголошує Президент України Петро Порошенко. Потенціал молоді покликаний розкрити конкурс бізнес-проектів, який влаштували на Дніпропетровщині. До нього можуть долучитися студенти, які виношують цікаву ідею і знають, як її втілити в життя. Уже подали заявки перші охочі», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Участь у конкурсі можуть взяти студенти будь-якого вишу регіону. Не виключення – слухачі магістратури й заочники.

Тематика бізнес-планів може стосуватися будь-якої галузі економіки. Однак у пріоритеті – ІТ-індустрія, альтернативна енергетика, агропромисловий та промисловий комплекс.

Документ, який даватиме розгорнуте обґрунтування проекту, має складатися з кількох розділів. Основні акценти – як організувати бізнес, які кадри залучити, скільки коштів інвестувати, ринок продажу товару чи послуги.

Прийом робіт – до 30 квітня 2019 року. Їх оцінюватиме незалежна експертна комісія, у складі якої – потенційні інвестори, підприємці, представники вишів.

«Переможців оголосять у травні. Вони отримають можливість стажуватися у провідних компаніях України. Це буде гарний старт в кар’єрі молодих людей. Передбачені і грошові премії», – наголосив керівник проекту, директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській ОДА Олександр Коломійцев.

Детальніше про конкурс та вимоги до бізнес-плану – тут. Телефон для довідок – (067) 504-05-05.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...