App Store Google Play

На конкурс бізнес-планів для студентів надійшли перші заявки

5 Березня 13:20
На конкурс бізнес-планів для студентів надійшли перші заявки

Ви – студент і маєте в запасі бізнес-ідею, яка може зацікавити потенційного інвестора? Тоді долучайтеся до конкурсу «Кращий бізнес-план», що оголосила Дніпропетровська ОДА. Вже є перші заявки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Молодь – ключ перетворень в Україні. Саме молоде покоління українців робить нашу країну успішною й сильною. На цьому повсякчас наголошує Президент України Петро Порошенко. Потенціал молоді покликаний розкрити конкурс бізнес-проектів, який влаштували на Дніпропетровщині. До нього можуть долучитися студенти, які виношують цікаву ідею і знають, як її втілити в життя. Уже подали заявки перші охочі», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Участь у конкурсі можуть взяти студенти будь-якого вишу регіону. Не виключення – слухачі магістратури й заочники.

Тематика бізнес-планів може стосуватися будь-якої галузі економіки. Однак у пріоритеті – ІТ-індустрія, альтернативна енергетика, агропромисловий та промисловий комплекс.

Документ, який даватиме розгорнуте обґрунтування проекту, має складатися з кількох розділів. Основні акценти – як організувати бізнес, які кадри залучити, скільки коштів інвестувати, ринок продажу товару чи послуги.

Прийом робіт – до 30 квітня 2019 року. Їх оцінюватиме незалежна експертна комісія, у складі якої – потенційні інвестори, підприємці, представники вишів.

«Переможців оголосять у травні. Вони отримають можливість стажуватися у провідних компаніях України. Це буде гарний старт в кар’єрі молодих людей. Передбачені і грошові премії», – наголосив керівник проекту, директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській ОДА Олександр Коломійцев.

Детальніше про конкурс та вимоги до бізнес-плану – тут. Телефон для довідок – (067) 504-05-05.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...