App Store Google Play

На конкурс бізнес-планів для студентів надійшли перші заявки

05.03.2019 13:20
На конкурс бізнес-планів для студентів надійшли перші заявки

Ви – студент і маєте в запасі бізнес-ідею, яка може зацікавити потенційного інвестора? Тоді долучайтеся до конкурсу «Кращий бізнес-план», що оголосила Дніпропетровська ОДА. Вже є перші заявки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Молодь – ключ перетворень в Україні. Саме молоде покоління українців робить нашу країну успішною й сильною. На цьому повсякчас наголошує Президент України Петро Порошенко. Потенціал молоді покликаний розкрити конкурс бізнес-проектів, який влаштували на Дніпропетровщині. До нього можуть долучитися студенти, які виношують цікаву ідею і знають, як її втілити в життя. Уже подали заявки перші охочі», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Участь у конкурсі можуть взяти студенти будь-якого вишу регіону. Не виключення – слухачі магістратури й заочники.

Тематика бізнес-планів може стосуватися будь-якої галузі економіки. Однак у пріоритеті – ІТ-індустрія, альтернативна енергетика, агропромисловий та промисловий комплекс.

Документ, який даватиме розгорнуте обґрунтування проекту, має складатися з кількох розділів. Основні акценти – як організувати бізнес, які кадри залучити, скільки коштів інвестувати, ринок продажу товару чи послуги.

Прийом робіт – до 30 квітня 2019 року. Їх оцінюватиме незалежна експертна комісія, у складі якої – потенційні інвестори, підприємці, представники вишів.

«Переможців оголосять у травні. Вони отримають можливість стажуватися у провідних компаніях України. Це буде гарний старт в кар’єрі молодих людей. Передбачені і грошові премії», – наголосив керівник проекту, директор Інвестиційно-інноваційного центру при Дніпропетровській ОДА Олександр Коломійцев.

Детальніше про конкурс та вимоги до бізнес-плану – тут. Телефон для довідок – (067) 504-05-05.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...