App Store Google Play

Дніпрян навчали, як правильно писати скарги на прокурорів

05.03.2019 12:40
Дніпрян навчали, як правильно писати скарги на прокурорів

У Дніпрі відбувся семінар для правників та громадських активістів на тему: "Як написати скаргу на прокурора до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу організаторів, громадську організацію "Дніпровський центр соціальних досліджень".

За законом, існує рекомендований зразок скарги, який розміщено на офіційному сайті Комісії. У ньому детально розписано, яка інформація має бути зазначена.  За словами тренерів, нині найпоширеніша підстава для відмови у відкритті дисциплінарних проваджень на прокурорів - відсутність конкретних відомостей. Тож скарга обов’язково має містити відомості про прокурора, якого звинувачують у вчиненні дисциплінарного проступку.

Також на заході адвокати знайомили присутніх з основними нормативно-правовими актами, які обов’язково необхідно прочитати перед написанням скарги, та за що Комісія притягнути до відповідальності прокурорів не уповноважена. Зокрема, немає відповідальності за участь у політичних акціях.

"У нас зараз період виборів. Прокурори реально і відверто беруть участь у політичних акціях. Насправді це дисциплінарний проступок, так є в усьому цивілізованому світі. У нас Комісія відмовляється притягувати за це прокурора, пояснюючи тим, що в законодавстві немає визначення політичної акції", – зазначив радник StateWatch Володимир Петраковський.

Разом з тим, за словами експерта, притягують прокурорів до дисциплінарної відповідальності за багато речей, навіть за керування у стані алкогольного сп’яніння. 

Під час практикуму кожен учасник семінару підготував дисциплінарну скаргу та отримав відповіді на питання стосовно її форми та нюансів заповнення.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся воркшоп зі збирання датчиків вимірювання забруднення повітря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...