App Store Google Play

У Лобойківці та Іванівці будують сучасні амбулаторії сімейної медицини

04.03.2019 15:20
У Лобойківці та Іванівці будують сучасні амбулаторії сімейної медицини

У Петриківському районі зводять «з нуля» одразу дві сучасні амбулаторії – в Лобойківці та Іванівці. Їх будують за рахунок державної субвенції на розвиток сільської медицини. Приміщення для майбутніх медзакладів вже готові, нині у розпалі – внутрішні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Зробити усе необхідне, щоб мешканці Дніпропетровщини отримували якісну медичну допомогу – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Для цього в області зводимо «з нуля» амбулаторії, реконструюємо старі лікарні, оновлюємо медичне обладнання. Наразі у розпалі – будівництво двох закладів сімейної медицини у Петриківському районі», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Новенька будівля амбулаторії сімейної медицини виросла прямісінько  у центрі Лобойківки. Місцеві мешканці не приховують своєї радості. Адже старий медичний заклад розташований на околиці села – добиратися туди довго та незручно.

 Одну з них будують у Лобойківці

«Люди дуже задоволені, що нарешті в центрі села відкриється амбулаторія. Тепер буде набагато зручніше дістатися до сімейного лікаря. І медики теж зможуть швидше доїхати до пацієнтів», - каже секретар виконкому Лобойківської сільської ради Ганна Дашівець.

«Тут,  у центрі Лобойківки, зараз формується ніби культурний центр. Поряд – дитсадок, школа, будинок культури, бібліотека. Тепер буде і амбулаторія. Це - великий крок уперед для розвитку села», - сказала мешканка Лобойківки Людмила Зубко.

Підрядники вже провели електрику, водопостачання та каналізацію. Встановили енергозберігаючі вікна та утеплили стіни. Нині у розпалі – оздоблювальні роботи всередині. Далі впорядкують навколишню територію.

 Вже звели будівлю, провели внутрішні комунікації, встановили пожежні резервуари для води

«У новій амбулаторії працюватимуть два лікарі сімейної медицини. Вони обслуговуватимуть майже 3,5 тис місцевих мешканців. У закладі буде маніпуляційний кабінет та своя лабораторія», - сказав директор Петриківського центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Орел.

Будують амбулаторію і для мешканців села Іванівка Петриківського району. Там медичну допомогу отримуватимуть понад 2,5 тис жителів. Їм більше не потрібно буде їхати на прийом до лікарів у Петриківку.

«Новий медзаклад буде оснащений за сучасними стандартами. Працюватимуть два сімейні лікарі,  денний стаціонар та лабораторія, зможемо проводити  фізіопроцедури», - розповів завідувач Іванівської амбулаторії Валерій Гарькавенко.

Загалом на Січеславщині планують звести 18 амбулаторій.

Нагадаємо, що у Дніпрі обіцяють відкрити 29 нових амбулаторій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...