App Store Google Play

Обурені мешканці Новомосковська і Піщанської громади мітингуватимуть, якщо не покращиться якість приміських маршруток

04.03.2019 15:00
Обурені мешканці Новомосковська і Піщанської громади мітингуватимуть, якщо не покращиться якість приміських маршруток

Мешканці Новомосковська і Піщанської ОТГ обурені переміщенням кінцевої зупинки з автостанції "Новий центр" на автостанцію "Лівий берег", а також якістю обслуговування приміських маршруток нових перевізників. Громада робитиме запити до профільних організацій, звертатиметься до експертних установ, а за умови, якщо ситуація не покращиться, вийде мітингувати. Про це сьогодні, 4 березня під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" заявив голова громадської організації "Центр громадських ініціатив" міста Новомосковськ Віктор Пробачай, передає Дніпроград.

"Прошу всіх звернути увагу на нову автостанцію. Чи відповідає вона вимогам? Як стало відомо нашій організації, це тимчасова споруда, на якій ми не побачили навіть паспорта прив'язки. Крім того, з новим перевізником ми отримали маршрутки 20-ти річної давнини, які у жахливому стані. Це металобрухт, машинами це складно назвати", - зазначив житель Новомосковська Віктор Пробачай.

Також населення, яке користується приміськими маршрутками, невдоволене суттєвою зміною розкладу руху транспорту. За їхніми словами, якщо раніше інтервал між відправленням складав 15 хвилин, то зараз він сягає 40 хвилин, а подеколи - більше години. Крім того, громадськість нарікає на те, що вони стали витрачати більше часу та коштів, аби дістатися з нової автостанції на Лівому березі до центру міста.

"Ми всі розуміємо, що реформа транспортних вузлів необхідна, але для цього потрібно спочатку створити умови, щоб було дійсно зручно. Наразі такі умови відсутні. Особисто у мене питання, в чому розвантаження транспортних вузлів, якщо з Новомосковська ми під'їжджаємо на великому автобусі, виходимо на автостанції "Лівий берег", далі пересаджуємося в такий самий великий автобус і все одно їдемо в центр. Ми стали витрачати більше часу на транспортні пересадки та довгі очікування автобусів", - додав голова громадської організації "Прометей" міста Новомосковськ.

Мешканці Новомосковська та Піщанської громади наголошують: налаштовані вони серйозно. Тому у разі, якщо влада не вирішить ситуацію, яка склалася, а якість перевезень не покращиться, вони готові вийти на мітинг та звернутися безпосередньо до київських профільних установ.

Раніше повідомлялося, що втомлені від нахабства дніпряни вимагають від влади притягнути одного з перевізників до відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...