App Store Google Play

Молодь Дніпра запрошують взяти участь у стажуванні та волонтерських проектах за кордоном

04.03.2019 17:00
Молодь Дніпра запрошують взяти участь у стажуванні та волонтерських проектах за кордоном

Молодь Дніпра запрошують стати учасниками одного з проектів молодіжної організації AIESEC. Кожен охочий матиме можливість пройти стажування  за кордоном, покращити рівень володіння мовами та взяти участь у волонтерських проектах. Про це сьогодні, 4 березня, під час прес-конференції на каналі «Відкритий» розповіли представники молодіжної організації, передає Дніпроград.

Зазначається, що AIESEC – це найбільша молодіжна організація у світі, яка допомагає молоді розвивати свої лідерські якості за допомогою міжнародного стажування.

«Схема роботи організації доволі проста. До Дніпра приїжджають іноземні волонтери, які  працюють на соціальних проектах, націлених на один з напрямків та цілей сталого розвитку ООН. І у молоді Дніпра є можливість відвідати іншу країну та взяти участь у стажуванні», - зазначила віце-президент з вхідних стажувань молодіжної організації AIESEC у Дніпропетровській області Діана Данчук.

За її словами, у молоді Дніпра віком від 18 до 30 безліч варіантів стажування. Учасник може зайнятися локальним волонтерством на проекті, приєднатися до курсів іноземних мов, котрі будуть проходити влітку, поїхати на стажування за кордон, або ж стати приймаючою сім’єю. Найпопулярніші країни, котрі співпрацюють з Україною – це Китай, Турція, Єгипет, Польша та Італія.

«Крім тих знань, які отримують студенти в університеті, наша організація надає практичну підготовку у багатьох сферах освіти: управління персоналом та проектами, тайм- та івент-менеджмент, маркетинг тощо. Окрім цього, молодь може значно покращити рівень володіння англійською чи французькою мовою», - повідомила віце-президент з управління талантами молодіжної організації AIESEC  Валерія Гуцька.

Для того, щоб взяти участь у проекті та відвідати одну зі 126 країн, потрібно подати заявку на офіційному сайті організації AIESEC та зареєструватися. Протягом доби організатори мають вийти на зв'язок з потенційним учасником проекту та проконсультувати його.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...