App Store Google Play

Керівництво та працівники АХПС вимагають не допустити приватизації стратегічного об’єкту

4 Березня 18:30
Керівництво та працівники АХПС вимагають не допустити приватизації стратегічного об’єкту

Адміністрація та трудовий колектив Аульської хлорпереливної станції звернулися до вищих органів влади, правоохоронних органів та народних депутатів з проханням не допустити приватизацію стратегічного об'єкту України. Про це йдеться у відповідному документі, передає Дніпроград.

Під час останньої сесії Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про підготовку до приватизації Аульської хлорпереливної станції, яка до цього перебувала у власності громади Січеславщини. Можливим новим власником станції є Приватне акціонерне товариство "ДніпроАзот" - монополіст з вироблення технічного хлору в країні.

Відтак адміністрація та колектив АХПС звернулися до представників різних гілок влади та правоохоронних органів з вимогою не допустити протиправні дії Дніпропетровської обласної ради. Зокрема, у зверненні йдеться, що рішення було прийняти із низкою порушень.

Зазначається, що попередньо проект рішення не був опублікований на сайті облради, як це вимагає закон "Про доступ до публічної інформації". Також це питання було винесено на розгляд профільної комісії з питань ЖКГ раптово, з голосу, без будь-якого попереднього вивчення чи мотивації. А для того, аби це питання не впадало в очі депутатам під час голосування, голова постійної комісії Андрій Смирнов запропонував доповнити існуючий розділ питань, а не винести окремим розділом. 

"Питання щодо приватизації АХПС було включене без попереднього опрацювання спеціалістами профільних відділів апарату облради, без погодження голови облради і без оприлюднення проекту рішення", - йдеться у документі. 

Колектив станції у своєму зверненні звертає увагу, що юрист виконавчого апарату обласної ради виявив особисту зацікавленість у цьому питанні та тиснув на членів комісії, аби пришвидшити процес приватизації.

У документі також наголошується, що майновий комплекс АХПС знаходиться у комунальній власності громади області й успішно здається в оренду трудовому колективу. Угода про оренду укладена на довгі роки наперед. 

"Приватизація об'єкту оренди без Орендаря можлива буде лише після припинення договори оренди. Отже, приватизація АХПС на сьогодні є протиправною, що несе за собою кримінальний злочин (ст. 233 КК України)", - повідомляється у зверненні.

Окрім того, єдиним потенційним покупцем АХПС є єдиний виробник хлору в Україні АТ "Дніпроазот". Тобто цим рішенням депутати по суті намагаються створити цілковиту монополію на ринку рідкого хлору в Україні. 

Зазначимо, що АТ "Дніпроазот" влітку 2018 року зупинило виробництво хлору, що призвело до реальної загрози залишити без питної води не тільки населення регіону, а й цілої Держави. 

Тож адміністрація та колекти Аульської хлорпереливної станції вимагає втрутитися в ситуацію та припинити протиправні дії обласної ради. Відповідне звернення було направлене Президенту України Петру Порошенку, Прем'єр-Міністру України Володимиру Гройсману, Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони України, Секретарю ради нацбезпеки та оборони Олексаднру Турчинову, голові СБУ Василю Грицаку, голові ДніпроОДА Валентину Резніченку, голові Дніпропетровської обласної ради Глібу Пригунову, прокурору Дніпропетровської області Віктору Матвійчуку, народному депутату України Валентину Дідичу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...