App Store Google Play

Про медичну реформу, епідемію кору та здоров'я малюків: до Дніпра завітав лікар Комаровський

03.03.2019 15:00
Про медичну реформу, епідемію кору та здоров'я малюків: до Дніпра завітав лікар Комаровський

Вчора, 2 березня, до Дніпра завітав відомий в Україні лікар Євген Комаровський. Зустріч відбулася у форматі "Питання-відповідь", під час якої батьки мали змогу порушити хвилюючі теми здоров'я і виховання дитини, а також його гармонійного розвитку і формування в сім'ї і соціумі, передає Дніпроград.

Євген Комаровський наголосив, що основна ціль його публічних зустрічей - пояснити батькам, що здоров'я дітей в їх руках.

"Батьки мають чималі можливості впливати на здоров'я дітей. І ці можливості і відповідальність набагато більші ніж у лікарів, чиновників та благодійних фондів. Наприклад, якщо дитина хворіє бронхітом, можна звинувачувати медиків, виховательку у садочку або погану екологію. Але часто батьки гребують і не знають, який в дитячій кімнаті температурний режим або вологість повітря, що є першим показником того, як часто хворітиме дитина", - пояснив Комаровський. 

Однією з важливих проблем в Україні лікар назвав кір. Він вважає, що єдиний спосіб зупинити епідемію - масштабна вакцинація дітей.

"На початку цього року в Україні захворіли близько 20 тисяч людей. Антивакцинальна кампанія дає про себе знати. В цьому випадку потрібно перестати гратися в демократію і законодавчо змусити усіх українців вакцинуватися. Є речі, які впливають на здоров'я і життя цілої нації. І вирішувати такі серйозні питанні на рівні хочу - не хочу дуже ризиковано", - пояснив Комаровський.

Він також розповів, що має неординарне ставлення до медичної реформи в Україні.

"Уляна Супрун робить начебто чіткі й правильні кроки у реформуванні медицини, які назріли дуже давно. Але на мою особисту думку, в неї великі проблеми із комунікацією з населенням. Нова команда, принаймні окремі її рішення, декларації, – це найкраще, що було в українській медицині за останні 20 років. Але ця команда – повні профани в області комунікації і абсолютно не вміють знаходити спільну мову з журналістами, ніби не здібні доступно пояснити свої передбачувані дії, як наслідок – повне нерозуміння людей. Тому зараз Україна рухається по правильної, але дуже слизькій дорозі", - зазначив Комаровський.

Нагадаємо, з початку 2019 року в України на кір захворіло понад 15 тисяч осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....