App Store Google Play

Про медичну реформу, епідемію кору та здоров'я малюків: до Дніпра завітав лікар Комаровський

03.03.2019 15:00
Про медичну реформу, епідемію кору та здоров'я малюків: до Дніпра завітав лікар Комаровський

Вчора, 2 березня, до Дніпра завітав відомий в Україні лікар Євген Комаровський. Зустріч відбулася у форматі "Питання-відповідь", під час якої батьки мали змогу порушити хвилюючі теми здоров'я і виховання дитини, а також його гармонійного розвитку і формування в сім'ї і соціумі, передає Дніпроград.

Євген Комаровський наголосив, що основна ціль його публічних зустрічей - пояснити батькам, що здоров'я дітей в їх руках.

"Батьки мають чималі можливості впливати на здоров'я дітей. І ці можливості і відповідальність набагато більші ніж у лікарів, чиновників та благодійних фондів. Наприклад, якщо дитина хворіє бронхітом, можна звинувачувати медиків, виховательку у садочку або погану екологію. Але часто батьки гребують і не знають, який в дитячій кімнаті температурний режим або вологість повітря, що є першим показником того, як часто хворітиме дитина", - пояснив Комаровський. 

Однією з важливих проблем в Україні лікар назвав кір. Він вважає, що єдиний спосіб зупинити епідемію - масштабна вакцинація дітей.

"На початку цього року в Україні захворіли близько 20 тисяч людей. Антивакцинальна кампанія дає про себе знати. В цьому випадку потрібно перестати гратися в демократію і законодавчо змусити усіх українців вакцинуватися. Є речі, які впливають на здоров'я і життя цілої нації. І вирішувати такі серйозні питанні на рівні хочу - не хочу дуже ризиковано", - пояснив Комаровський.

Він також розповів, що має неординарне ставлення до медичної реформи в Україні.

"Уляна Супрун робить начебто чіткі й правильні кроки у реформуванні медицини, які назріли дуже давно. Але на мою особисту думку, в неї великі проблеми із комунікацією з населенням. Нова команда, принаймні окремі її рішення, декларації, – це найкраще, що було в українській медицині за останні 20 років. Але ця команда – повні профани в області комунікації і абсолютно не вміють знаходити спільну мову з журналістами, ніби не здібні доступно пояснити свої передбачувані дії, як наслідок – повне нерозуміння людей. Тому зараз Україна рухається по правильної, але дуже слизькій дорозі", - зазначив Комаровський.

Нагадаємо, з початку 2019 року в України на кір захворіло понад 15 тисяч осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...