App Store Google Play

Солонянська ОТГ готова до створення Громадської ради та впровадження Бюджету участі

02.03.2019 09:00
Солонянська ОТГ готова до створення Громадської ради та впровадження Бюджету участі

У Солонянській ОТГ вирішили створити Громадську раду та впровадити Бюджет участі. Місцева влада готова впроваджувати нові методи долучення громадян до прийняття рішень, зокрема найближчим часом на сесії підніме питання створення Громадської ради, а також збере робочу групу для впровадження в ОТГ бюджету участі, на який готова виділити до півмільйона гривень. Про це повідомили учасники публічної консультації із зацікавленими сторонами, яку організувала громадська організація “Центр UA” в Солонянській ОТГ Дніпропетровської області, передає Дніпроград.

Зазначається, що на публічній консультації були присутні представники місцевої влади та  громади, активісти та підприємці, які переймаються проблемою більш активної участі мешканців у житті громади.

На думку місцевих активістів, необхідно створити Громадську раду, яка б надавала консультативну допомогу в управлінні, розробці нормативних документів, комунікації та розвитку партнерських відносин з громадськими об'єднаннями. Сільський голова отримав відповідну петицію і вирішив обговорити проект на публічній консультації. Також обговорили альтернативні інструменти залучення громадян до прийняття рішень в громаді.

 «Громадська рада може стати містком між владою та громадськістю, допоможе комунікувати та залучати активістів до місцевого самоврядування. Люди зрозуміють, як  здійснюється управління життям громади», - зазначив автор петиції щодо створення Громадської ради Сергій Кіпріч.

Створення Громадської ради підтримує і сільський голова Солоного Михайло Копейко. Він звернув увагу на те, що депутати цієї каденції під тиском  активістів вже прийняли ряд прогресивних рішень.

Окрім цього, під час консультації торкнулися питання відновлення онлайн-трансляцій сесій селищної ради та інших важливих подій.

«Більшість активних жителів не можуть бути фізично присутніми на таких заходах через роботу в обласному центрі, але завдяки такому інструменту матимуть можливість слідкувати за діяльністю депутатів», - зауважив житель Солонянської ОТГ Олексій Кашлюченко.

Так, за результатами публічної консультації, місцева влада та активні громадяни домовились впроваджувати в ОТГ Громадську раду та Бюджет участі, згодом детальніше обговорити питання поновлення онлайн-трансляцій сесій та покращення комунікації з громадянами. У такий спосіб намагатимуться покращити співпрацю між владою та активними громадянами Солонянської ОТГ.

Раніше повідомлялося, що Солонянська ОТГ Січеславщини бере участь у спеціальній програмі «Школа 3.0. Об'єднані громади».

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...