App Store Google Play

На Січеславщині відібрали одинадцять ОТГ для створення незалежного ЦНАПу

2 Березня 08:00
На Січеславщині відібрали одинадцять ОТГ для створення незалежного ЦНАПу

Одинадцять об’єднаних територіальних громад Січеславщини відібрала Програма «U-LEAD з Європою» на етапі третього раунду конкурсу на створення/модернізацію належного ЦНАПу. Про це повідомили у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, передає Дніпроград.

«Вітаємо 11 громад Дніпропетровщини з відбором на етапі третього раунду конкурсу на створення/модернізацію належного ЦНАПу. Це Вербківська, Гречаноподівська, Личківська, Маломихайлівська, Межиріцька, Перещепинська, Піщанська, Першотравенська, Роздорська, Софіївська, Червоногригорівська об’єднані територіальні громади. Далі на них чекає зустріч з регіональними експертами», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що подавали заявки на третій раунд конкурсу 22 ОТГ, з них було відібрано 11. Цьому передувала значна робота експерта з муніципальних послуг Дніпропетровського ЦРМС Олени Гладкої, яка протягом 2018-го року підготувала та провела близько десятка заходів (семінарів, тренінгів, консультацій) з питань створення та розвитку ЦНАП в ОТГ. Основні з них: семінар «Формування системи громадського моніторингу якості надання послуг ЦНАП», семінар «Реалізація проектів міжнародної допомоги», семінар «ЦНАП в ОТГ: створення, розвиток та забезпечення якості надання адміністративних послуг», тренінгу «Обґрунтування та розробка проектів ММС при створенні ЦНАП».

Також за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Української асоціації ЦНАП 3 жовтня 2018-го року було здійснено інформаційний візит до ЦНАПу Вербківської ОТГ нашої області для ознайомлення з кращими практиками створення та функціонування ЦНАПів. У Центрі нагадали, що протягом минулого року Програма «U-LEAD з Європою» проводила два раунди конкурсу на створення/модернізацію належного ЦНАПу та у грудні оголосила конкурс на третій раунд. У першому раунді було подано 15 заявок від громад Січеславщини, з яких відібрано сім: Васильківська, Межівська, Покровська, Солонянська, Томаківська, Царичанська тергромади та м. Покров.

Роботу з імплементаторами продовжують шість громад. У другому раунді було подано 13 заявок від громад Січеславщини, з яких відібрано дев’ять: Божедарівська, Верхньодніпровська, Грушівська, Девладівська, Зайцевська, Миколаївська, Саксаганська тергромади та міста Марганець і Жовті Води. Станом на кінець 2018 року у Дніпропетровській області нараховується 10 офіційно відкритих та діючих ЦНАПів у тергромадах. У 2018 році юридично створено ще 12 ЦНАПів у Покровській, Томаківській, Софіївській, Царичанській, Миколаївській, Могилівській, Чкаловскій, Солонянській Святовасилівській, Божедарівській, Іларіонівській та Васильківській ОТГ.

Програма «U-LEAD з Європою» фінансується спільно Європейським Союзом і державами-членами - Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...