App Store Google Play

Дмитро Гнап не йде у Президенти, але "Сила людей" не підтримає Гриценка

02.03.2019 17:15
Дмитро Гнап не йде у Президенти, але "Сила людей" не підтримає Гриценка

Сьогодні, 2 березня, у Дніпрі відбувся 11 Всеукраїнський з’їзд партії “Сила людей”. На порядку денному стояли чотири питання, у тому числі - вирішення ситуації, що склалася навколо одного з кандидатів у Президенти, висуванця від вищезазначеної партії, Дмитра Гнапа та його бажання відкликати свою кандидатуру на користь іншого кандидата - Анатолія Гриценка. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Участь у заході взяли партійці з усієї країни усього на з'їзді були присутні понад 100 осіб. Крім того, на скайп-зв'язок вийшов міський голова Львова Андрій Садовий, який нещодавно також зняв свою кандидатуру на користь колишнього міністра оборони.

За словами Дмитра Гнапа, саме це вплинуло на його рішення. Водночас партієць прокоментував, що разом з тим він не симпатизує Гриценку.

"Ми мали певний сценарій, якщо з'явиться єдиний представник демократични сил, ми маємо його підтримати. У мене своє ставлення до Гриценка, він його знає, бо ще п'ять років тому він забанив мене на Facebook після мого розслідування, яке викривало його дії на посаді міністра оборони. Я не належу до симпатиків Гриценка, але ми взяли на себе зобов'язання підтримати єдиного кандидата, тому ми маємо бути послідовними", - зазначив Дмитро Гнап.

Втім, з’їзд таких дій Гнапа не підтримав. Головним чином – через недовіру до Гриценка, штабом якого в Дніпрі керують люди Геннадія Корбана.

Зважаючи на усі виступи та обговорення,“Сила людей” прийняла рішення про вихід з президентських перегонів. У підсумку Дмитро Гнап не балотуватиметься на посаду Президента України, проте партія не підтримуватиме ані Гриценка, ані жодного іншого кандидата.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Андрій Денисенко вважає, що крок Андрія Садового, зокрема зняття з виборів на користь Анатолія Гриценка, може бути знівельованим.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...