App Store Google Play

За два роки внутрішню експозицію Музею АТО у Дніпрі відвідали вже понад 200 тис людей

01.03.2019 12:20
За два роки внутрішню експозицію Музею АТО у Дніпрі відвідали вже понад 200 тис людей

Миттєвості сучасних подій на Сході країни – у майже 5 тис експонатів. Вони – у внутрішній експозиції Музею АТО, який створила в обласному центрі Дніпропетровська облдержадміністрація. За два роки виставку відвідали понад 200 тис людей. Загалом провели 3,3 тис екскурсій. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Героїка воїнів, які зупинили агресора та захищають незалежність держави, має бути увічнена. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Майже три роки тому відкрили у Дніпрі Музей АТО. Почали зі створення вуличної експозиції, а два роки тому запрацювала і внутрішня. За цей час там пройшло 3,3 тис екскурсій», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Почали зі створення вуличної експозиції

Внутрішня виставка музею – «Громадянський подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО». Серед експонатів – речі військових, волонтерів, капеланів, медиків, журналістів. У залі пам’яті – понад півтисячі фотографій загиблих воїнів. А ще – їхні улюблені шахи, листівка матері, книга, розтрощений кулями телефон та інші пам’ятки.

Окремо – кінозал. Там на чотири стіни транслюють унікальний панорамний фільм про війну на Сході. Проходять зустрічі, презентації книг та відеокліпів військової тематики.

За два роки внутрішньою експозицією провели вже 3,3 тис екскурсій

Аби «доторкнутися» до сучасної історії, внутрішню експозицію музею вже відвідали понад 200 тис людей – із різних куточків України та світу.

«Коли минулого разу була у Дніпрі, ознайомилася із вуличною експозицією. Всередині музею вперше. Дуже цікава виставка, але її важко сприймати. За повсякденними справами почасти забуваєш про війну, відчуття притуплюються. А тут відразу освіжаєш у пам’яті жахливі події. Бачиш історії людей, наприклад, переселенців із Донбасу, і стає страшно», – поділилася відвідувачка зі Львова Катерина Юзефик.

Музей АТО можна відвідати з вівторка до п’ятниці – з 10:00 до 19:00, у суботу та неділю – з 10:00 до 18:00. Адреса: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 16. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...